یکشنبه, ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۱۵ ۴۳
طبقه بندی: اخبار مناطق
چچ
2YfYstmK2YbZhyDZg9ix2K8g27HbsduwINmF2YrZhNmK2KfYsdivINix2YrYp9mE2Yog2KjYsdin2Yog2KjZh9iz2KfYstmKINm+2YrYp9iv2Ycg2LHZiNmH2KfZiiDZhdmG2LfZgtmHINiz2Ycg2K/YsSDbtiDZhdin2YfZhyDZhtiu2LPYqiDbsdu027DbsA==

هزینه کرد ۱۱۰ میلیارد ریالی برای بهسازی پیاده روهای منطقه سه در ۶ ماهه نخست ۱۴۰۰

شهردار منطقه سه مشهد مقدس از هزینه کرد ۱۱۰ میلیارد ریالی برای بهسازی پیاده روهای این منطقه در ۶ ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امید رضا رحمانیان در این خصوص، گفت: منطقه سه با هدف تسهیل عبور و مرور شهروندان نابینا و کم بینا به خصوص ساکنان حاشیه شهر، پروژه های بهسازی پیاده رو ها با اجرای خط بساوایی از جمله پیاده روسازی خیابان های گاز، مسلم، بلال و قائم را در دست اجرا دارد.

وی افزود: برای این پروژه ها، ۱۱۰ میلیارد ریال در ۶ ماهه نخست سال جاری هزینه شده است.

شهردارمنطقه سه، تصریح کرد: پروژه پیاده روسازی خیابان گاز دارای پیشرفت فیزیکی ۵۵ درصدی بوده که در ۶ ماهه سال جاری، ۲۵ میلیارد ریال برای این پروژه هزینه شده است.

رحمانیان اضافه کرد: پیاده روسازی خیابان مسلم نیز که ۱۸ میلیارد ریال طی سال جاری برای آن هزینه شده است، از پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی برخوردار است.

وی ادامه داد: بهسازی پیاده روهای بلال نیز با پیشرفت ۷۵ درصدی و خیابان قائم با پیشرفت ۷۸ درصدی نیز با هزینه کرد ۴۷ میلیارد ریالی در سال جاری در حال انجام است.

منبع:
آدرس کوتاه شده: