سه شنبه, ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ۱۵:۵۹ ۹۶
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی
چچ
2b7Zhtis2LHZhyDZhdiq2YHYp9mI2Kog2KjZiNiv2YYg2KfYsiDZg9in2LHYrtin2YbZhyDZhtmI2KLZiNix2Yog2YXZiiDar9iw2LHYrw==

عضو هیئت رئیسه و رئیس کمیسیون ویژه توسعه و بهسازی توس ؛

پنجره متفاوت بودن از کارخانه نوآوری می گذرد

عضو هیئت رئیسه و رئیس کمیسیون ویژه توسعه و بهسازی توس گفت: پنجره متفاوت بودن از کارخانه نوآوری می گذرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد،مجید طهوریان عسکری ،در رویداد "نشانی" منتورینگ و طراحی مسیر فعالیت کسب و کارهای خانگی افزود: شورای ششم شهر مشهد با شعار مشهد الرضا علیه السلام، جهان شهر برکت و کرامت آغاز یک دوره جدید مسئولیتی را برای شهر امام مهربانی ها، شهر مردم محور آغاز کرده است.

وی اضافه کرد : فعالان حوزه کسب و کار آیا می دانند سالانه نزدیک به دو هزار میلیارد تومان حوزه صنعت سوغات زائر درشهر چرخش مالی دارد . سهم کسب وکارها از این میزان چقدر است ؟

رئیس کمیسیون ویژه توسعه و بهسازی توس با بیان اینکه قرار است، چگونه ،به چه روش و براساس چه مکانیزم های نوینی از سهم بیشتری برای تولید و ایجاد کارافرینی و اشتغال در شهر استفاده کنیم اظهارکرد: یکی از ماموریتهای مجموعه نظام مدیریتی شهری ، شهرداری مشهد و این مجموعه بسیارخوب و ایده آل ، و فعال در حوزه کسب و کارها می تواند همین موضوع باشد.

طهوریان عسکری تصریح کرد: ما آمده ایم تا با همه توانمان کمک کنیم اقتصاد این شهر شکوفاتر شود برای همین هم کلید واژه برکت را در شعارمان انتخاب کردیم . اگر قرار هست این برکت تجلی پیدا کند بخشی از این اتفاق و رخدادها همین حوزه کسب و کارهای خانگی است .

وی ،ادامه داد: اما با چه ابزاری میشود آن را عملی کرد؟ معتقدیم این گفت وگو و این فرصت گپ را در یکی از بهترین مکانهایی که می تواند فرصت رشد ، بالندگی، ایجاد ارتباط با بهترین شرکت های تولید کننده و بهترین شرکت های آموزش دهنده و فعال در حوزه توانمندسازی را برای شما فراهم کند برپا شده است و آن کارخانه نوآوری است.

رئیس کمیسیون ویژه توسعه و بهسازی توس اضافه کرد: کارخانه نوآوری شهر مشهد یکی از فرصت های بسیار مهمی است که باید زمینه حضور مستمر کسب وکارهای خرد در آن فراهم شود.

طهوریان عسکری ادامه داد: تلاش ما هم در مجموعه شورا قطعا بر همین خواهد بود که بخشی از مشکلات و معضلات متنوعی را که در شهر مشهد داریم برطرف شود.

منبع:
آدرس کوتاه شده: