چهارشنبه, ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ۱۳:۱۰
چچ
2KLYsNmK2YbigIzYqNmG2K/ZiiDZiCDZgdi22Kcg2KLYsdin2YrZiiDZhdi02YfYryDYp9mE2LHYttinICjYuSk=

همزمان با هفته وحدت صورت می گیرد؛

آذین‌بندی و فضا آرایی مشهد الرضا (ع)

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد، از فضا آرایی، آذین‌بندی و زیباسازی کلانشهر مشهد، همزمان با آغاز هفته وحدت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی با اعلام این خبر اظهار کرد: با برنامه ریزی های انجام شده در سطح مناطق ۱۳ گانه مشهد، اقدامات گسترده ای در زمینه فضا آرایی، زیباسازی و آذین بندی شهر در هفته وحدت صورت گرفته و تلاش شده است تا خدمات مناسبی به زائران و مجاوران حریم رضوی ارائه شود.

وی افزود: در همین راستا و با توجه به حضور زائران و مجاوران در بارگاه نورانی امام رضا(ع)، بیش از دو میلیون متر طول از جداول سطح شهر با اولویت معابر منتهی به حرم مطهر، هزار و 437 ایستگاه اتوبوس در محدوده حرم رضوی و کلیه معابر منتهی به حرم مطهر، به صورت مکرر توسط بیش از ۳ هزار نفر نیروی کارگری تنظیف و شست و شو می شود.

معاون شهردار مشهد بیان کرد: در راستای منظرسازی و فضاآرایی محیط شهری نیز اقدامات گسترده‌ای انجام شده که از آن جمله می توان به اکران ۳۴ المان شمسه ویژه تبریک هفته وحدت، اکران ۱۵۰ المان نوری خورشیدی تبریک هفته وحدت، رفع نقص و روشن کردن ریسه های چراغانی در سطح شهر به طول بیش از ۲۳۱ کیلومتر و جانمایی و نصب بیش از ۳۴۰ سازه‌ اکران تبلیغات مذهبی در سطح مناطق ۱۳ گانه شهر مشهد اشاره کرد.

یعقوبی خاطرنشان کرد: در این ایام ۹۰۰ چشمه سرویس بهداشتی عمومی به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمت به زائران و مجاوران هستند و با هماهنگی صورت گرفته با هیئت امنای برخی از مساجد اطراف حرم مطهر رضوی، حدود ۸۰۰ چشمه سرویس بهداشتی دیگر نیز با افزایش ساعت خدمات دهی به زائران و مجاوران، فعال خواهند بود.

وی اضافه کرد: با هماهنگی های انجام شده، بالغ بر ۶۰ سقاخانه و ۴۱۲ آبسردکن نیز به صورت کامل رفع نقص و فعال شده و به منظور رعایت دستورالعمل های بهداشتی، به صورت مکرر شست و شو و ضد عفونی می شوند.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.7008333206177
Qt: 1.5736382007599