پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ۱۹:۲۴
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • خدمات شهری
چچ
2KjYsdqv2LLYp9ix2Yog2YXYsdin2LPZhSDYudi32LHYp9mB2LTYp9mG2Yog2YXYstin2LEg2LTZh9iv2KfZiiDZiNit2K/YqiDYr9ixINii2LHYp9mF2LPYqtin2YYg2KjZh9i02Kog2LHYttinKNi5KQ==

با حضور دکتر وحیدی وزیر کشور و جمعی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران صورت گرفت؛

برگزاری مراسم عطرافشانی مزار شهدای وحدت در آرامستان بهشت رضا(ع)

آیین غبارروبی و عطرافشانی مزار مطهر شهدای وحدت ، سرداران شهید «نورعلی شوشتری» و «رجبعلی محمدزاده» در آرامستان بهشت رضا(ع) برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد؛ به مناسبت دوازدهمین سالگرد شهادت سردار شهید«نورعلی شوشتری» و سردار شهید «رجبعلی محمدزاده»، آیین غبارروبی و عطرافشانی مزار مطهر این شهدای والامقام در گلزار شهدای بهشت رضا قطعه میرزا جوادآقا تهرانی برگزار شد.

این مراسم باشکوه با حضور خانواده معظم شهدا،ایثارگران،استاندار فعلی و سابق خراسان رضوی،مدیرکل بنیاد شهید،شهردار مشهد، فرماندهان نظامی و انتظامی و اقشار مختلف مردم شهیدپرور مشهدالرضا(ع) برگزار شد.

سردار سرلشکر پاسدار «نورعلی شوشتری» فرمانده قرارگاه قدس سپاه پاسداران و جانشینی فرمانده نیروی زمینی سپاه در ۱۴ اسفند ۱۳۲۷ در روستای «ینگجه» از بخش سرولایت شهرستان نیشابور متولد شد. وی سرانجام در ۲۶ مهر ۱۳۸۸ که قصد شرکت در همایش «وحدت اقوام و مذاهب سیستان و بلوچستان» در منطقه پیشین از توابع استان سیستان و بلوچستان را داشت به همراه سردار سرتیپ پاسدار «رجبعلی محمدزاده» فرمانده سپاه سلمان و جمعی از پاسداران و عشایر بلوچ به شهادت رسید.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 0.95421934127808
Qt: 0.42405104637146