شنبه, ۰۱ آبان ۱۴۰۰ ۱۰:۱۶
طبقه بندی: اخبار مناطق
چچ
2KfYrNix2KfZiiDZvtix2YjamNmHINio2KfYstm+2YrYsdin2YrZiiDYqNmI2LPYqtin2YYg2YTYp9mE2Ycg2K/YsSDYtNmH2LHYr9in2LHZiiDZhdmG2LfZgtmHIDk=

اجرای پروژه بازپیرایی بوستان لاله در شهرداری منطقه 9

شهردار منطقه 9 مشهد از اجرای پروژه تجهیز و بازپیرایی بوستان لاله با اعتبار 6 میلیارد ریالی خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری ضمن با بیان این مطلب، اظهار کرد: بوستان‌ ها به عنوان ریه‌های تنفسی کلان شهرها در بهبود شرایط زیست محیطی و ارتقای نشاط و شادابی شهروندان درگذران اوقات فراغت فردی و اجتماعی تاثیر به سزایی دارند.

وی افزود: بوستان لاله یکی از بوستان های شاخص و تاثیرگذار منطقه با مساحت بیش از سه هکتار است که در تقاطع بولوار شهید فکوری و هفتم تیر واقع شده و باتوجه به بافت پرتراکمی که در این محدوده وجود دارد ، مورد توجه قرار گرفته است.

شهردار منطقه 9 مشهد در خصوص موقعیت مکانی و شاخصه های این بوستان، بیان کرد: بوستان لاله دارای امکاناتی از جمله زمین ورزشی روباز، زمین بازی کودکان، دستگاه های بدنسازی پارکی، نمازخانه، آب نما و ... بوده و قرارگیری فرهنگسرای رسانه در این بوستان و همچنین کتابخانه مرکزی امام خمینی (ره) در مقابل آن سبب استقبال پرشور شهروندان از این بوستان شده است.

اصغری در تشریح جزئیات اجرای طرح تجهیز و بازپیرایی بوستان لاله، عنوان کرد: این پروژه طی ماه آینده به اتمام خواهد رسید و در این اقدام با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ریال آسفالت معابر بوستان حذف و تایل فرش می شوند و فضاهای سبز باغچه های موجود نیز بازپیرایی خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: در سال جاری اجرای پروژه تجهیز و بازپیرایی فضاهای سبز بوستان های خورشید ، کوه پارک، آزادگان، گل آسا، یاسمن، سپیدار و ... در دستور کار اجرایی این منطقه قرار دارد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.9925580024719
Qt: 2.0086369514465