شنبه, ۰۱ آبان ۱۴۰۰ ۱۴:۲۹
چچ
2KfYrNix2KfZiiDZiNmK2pjZhyDYqNix2YbYp9mF2Ycg2YfYp9mKINmF2YbYt9mC2Ycg2YfZgdiqINio2Ycg2YXZhtin2LPYqNiqINmH2YHYqtmHINmI2K3Yr9iq

اجرای ویژه برنامه های منطقه هفت به مناسبت هفته وحدت

شهردار منطقه هفت به تشریح برنامه های ویژه منطقه هفت به مناسبت هفته وحدت پرداخت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حسین فرهادیان در خصوص برنامه های هفته وحدت، اظهار کرد: برگزاری پاتوق های سرود از برنامه های ویژه برای این هفته در نظر گرفته شده است. این برنامه در معابر پر رفت و آمد محلات منطقه هفت در بازه ی زمانی هفته وحدت هر روز از ساعت 10 الی 12 و 17 الی 19 در معابر پر تردد همه ی محلات مشهد این برنامه اجرا شود.

وی ادامه داد: برگزاری تئاترهای خیابانی با موضوع وحدت و پیامبر مهربانی در مکان های پرتردد مناطق، راه اندازی و اجرای کارناوال های شادی با مشارکت و همکاری تشکل های فرهنگی در تمامی محلات منطقه هفت از دیگر برنامه های مهم ما بشمار می آید؛ این برنامه با مشارکت هیئات مذهبی و تشکل های فرهنگی هر محله و در تمام روزهای هفته وحدت از ساعت 18 الی 22 برگزار می شود. در این برنامه، هر شب کارناوال شادی در سطح محله اجرا دارد و با حضور ماشین های مردمی به برگزار جشن می پردازد.

شهردار منطقه هفت مشهد بیان کرد: برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت هفته وحدت از کتاب سلام بر وحی اثر سید مهدی شجاعی، اکران رایگان فیلم سینمایی محمد(ص) ساخته ی مجید مجیدی در مساجد، و مکان های پرتردد در طول هفته ی وحدت، تولید پادکست صوتی با موضوع ( من پیامبر(ص) را دوست دارم ) ویژه ی نوجوانان و جوانان، برگزاری جشن های محلی در هفته وحدت ، برگزاری جلسات در مساجد با حضور عموم شهروندان و نخبگان و بررسی موضوع وحدت و تبیین مسایل روز و پرداختن به مبحث دشمن مشترک مسلمانان (آمریکا و رژیم صهیونیستی) از برنامه های مهم ما بشمار می آید.

غزاله شهیدی

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 3.0775774319967
Qt: 3.6196887493134