یکشنبه, ۰۹ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۶
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • حوزه شهردار
چچ
2LTZh9ixINio2KfZitivINiq2KfYqCDYotmI2LEg2Ygg2KfZhti52LfYp9mBINm+2LDZitixINio2KfYtNiv

مدیرکل هماهنگی و تعاملات شهرداری مشهد؛

شهر باید تاب آور و انعطاف پذیر باشد

مدیرکل هماهنگی و تعاملات شهرداری مشهد گفت: ما باید شهری داشته باشیم که انعطاف پذیر و تاب آور باشد و یکی از دغدغه های کلی ما در مدیریت شهری واکنش به موقع در مقابل حوادث اضطراری و غیر مترقبه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید مهدی علوی مقدم در رزمایش مشترک مدیریت سیستم های برق اضطراری مشترک شهرداری مشهد و شرکت توزیع برق مشهد که با حضور رییس گروه پدافند غیرعامل و پیشگیری از بحران شهرداری مشهد، شهردار منطقه 11، قائم مقام مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد در شرق و جمعی از مدیران شهری برگزار شد، اظهار کرد: با توسعه شهرها و وابستگی بیش از پیش شهروندان و بخش‌های خدماتی و توسعه ای در شهرها به تکنولوژی های روز و برق، ریسک پذیری مجموعه ها افزایش پیدا می کند.

وی افزود: ما باید شهری داشته باشیم که انعطاف پذیر و تاب آور باشد و یکی از دغدغه های کلی ما در مدیریت شهری واکنش به موقع در مقابل حوادث اضطراری و غیر مترقبه است.

مدیرکل هماهنگی و تعاملات شهرداری مشهد بیان کرد: سیستم های اضطراری برق یکی از موضوعاتی است که همواره مورد توجه شهرداری است و خوشبختانه با همکاری با اداره شرکت برق یک مجموعه ای از دیزل های پرتابل، متحرک و ثابت تهیه شده است تا ریسک پذیری خود را کاهش و در بحران ها واکنش به موقع داشته باشیم.

در ادامه حسن نوربخش، قائم مقام مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد در شرق با تقدیر از برگزاری موفق رزمایش مشترک با شهرداری مشهد، اظهار کرد: دیزل های پرتابل موجود در سطح شهر مشهد متعلق به شهرداری، اداره برق و آتش نشانی است اما در صورت قطع شدن برق، شرکت برق از دیزل های مستقر در شرق و غرب استفاده می کند.

حوریه جمالی پور

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 0.9003054300944
Qt: 0.35717415809631