یکشنبه, ۰۹ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۳۲
چچ
2LHYstmF2KfZiti0INmF2LTYqtix2YMg2LTZh9ix2K/Yp9ix2Yog2Ygg2LTYsdmD2Kog2KrZiNiy2YrYuSDYqNix2YIg2YXYtNmH2K8g2K/YsSDZhdiv2YrYsdmK2Kog2LPZitiz2KrZhSDZh9in2Yog2KjYsdmCINin2LbYt9ix2KfYsdmK

رییس گروه پدافند غیرعامل و پیشگیری از بحران شهرداری مشهد خبرداد؛

رزمایش مشترک شهرداری و شرکت توزیع برق مشهد در مدیریت سیستم های برق اضطراری

رییس گروه پدافند غیر عامل و پیشگیری از بحران شهرداری مشهد از برگزاری رزمایش مشترک مدیریت سیستم های برق اضطراری مشترک شهرداری و شرکت توزیع برق مشهد خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، وحید اکلملی در رزمایش مشترک مدیریت سیستم های برق اضطراری مشترک شهرداری مشهد و شرکت توزیع برق مشهد که با حضور مدیرکل هماهنگی و تعاملات شهرداری مشهد ، شهردار منطقه 11، قائم مقام مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد در شرق و جمعی از مدیران شهری برگزار شد، ضمن تبریک هفته پدافند غیرعامل، اظهار کرد: یکی از شاخص های پدافند غیرعامل بحث تاب آوری شهری و ادامه خدمات رسانی شهری است و یکی از مهمترین اصولی که در این زمینه باید رعایت شود، انرژی است.

وی افزود: امروز در خدمت کارکنان شرکت برق بودیم تا در رزمایشی مشترک از دیزل های پرتابل شهرداری مشهد و شرکت برق رونمایی کنیم، روز گذشته مانور قطع برق برگزار شد که خوشبختانه این مانور در تمامی بخش های شهرداری با موفقیت به انجام رسید و در کوتاهترین زمان ممکن برق مدارهای دیزل ها وارد جریان ساختمان ها شد و امروز در راستای مانور روز گذشته انرژی‌های پرتابل مورد بررسی قرار گرفت.

رییس گروه پدافند غیرعامل و پیشگیری از بحران شهرداری مشهد بیان کرد: این روزها با پیشرفت و افزایش فناوری های نوین، نیاز ما به انرژی برق بیش از گذشته شده است و نبود چنین تجهیزاتی ما را با مشکلات زیادی مواجه می‌کند.

اکلملی خاطرنشان کرد: این دیزل ها در اسفندماه سال 98 به علت بیماری کرونا خریداری شد؛ زیرا در آن مقطع پایگاه های بحران به بیمارستان های صحرایی تبدیل شده بود بنابراین برای تامین انرژی این تجهیزات خریداری شد.

وی اضافه کرد: تاکنون 12 دیزل پرتابل خریداری شده است که از این تعداد پنج عدد به صورت چرخدار بوده و هفت مورد نیز بدون چرخ است؛ براساس نیاز سنجی و مطالعاتی که در چندماه اخیر در شهرداری انجام شده است، افزایش دیزل ها در دستور کار قرار دارد.

حوریه جمالی پور

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.8272487322489
Qt: 1.7445712089539