سه شنبه, ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶
چچ
2YfZhtixINiv2LEg2K7Yr9mF2Kog2LHZiNmK2K/Yp9iv2YfYp9mKINin2KzYqtmF2KfYudmK

در راستای تکریم و تقدیر از بانوان سالم تطهیر بهشت رضا(ع) برگزار شد؛

هنر در خدمت رویدادهای اجتماعی

معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد گفت: صبح امروز طی مراسمی از بانوان سالن تطهیر بهشت رضا(ع) تقدیر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، یوسف اسماعیل زاده با بیان این مطلب، اظهار کرد: ویژه برنامه مهر گوهرشاد که با هدف تقدیر از بانوان شاغل در سالن تطهیر بهشت رضا (ع) با حضور حجت الاسلام مهدوی دامغانی، مدیرعامل سازمان فردوس‌ها در این آرامستان برگزار شد.

وی افزود: چندی پیش در حاشیه جشنواره حجاب ردای گوهرشاد تصمیم گرفته شد که تعدادی مانتو با طراحی و دوخت کاملا ویژه برای بانوان سالن تطهیر دوخته شود و به این عزیزان اهدا شود. خوشبختانه به همت این اقدام توسط فرهنگسرای خانواده به سرانجام رسید و امروز برای اهدای این البسه با حضور فاطمه سلیمی، عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد به پرسنل خدوم و زحمت‌کش آرامستان بهشت رضا(ع) به دیدار این عزیزان آمدیم.

معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد بیان کرد: کانالیزه کردن رویدادهای فرهنگی و استفاده از زبان هنر در رویدادهای اجتماعی بی‌ ثمر نخواهد بود و همین موضوع یکی از مهم‌ترین اهداف برگزاری جشنواره مهر گوهرشاد است.

اسماعیل زاده خاطرنشان کرد: امیدواریم با رقم زدن برنامه‌های این‌چنینی افتخار دیدار با سایر زحمت‌کشان شهرمان را داشته باشیم و بتوانیم بخشی از زحمات گروه‌هایی که در پشت صحنه جریانات شهر مشغول خدمت رسانی به مشهدالرضا هستند را معرفی و تکریم کنیم.

همچنین در ادامه نیز حجت الاسلام حسین مهدوی دامغانی مدیرعامل سازمان فردوس های شهرداری مشهد ضمن تشکر از عضو شورای اسلامی شهر مشهد برای همراهی در دوخت مانتوهایی زیبا با طراحی برگرفته از مسجد گوهرشاد به صورت رایگان برای خانم های غسال، عنوان کرد: در این عرصه که هیچکس جرات ورود به بهشت رضا (ع) را ندارد، کار شما بسیار ارزشمند است. امیدوارم چنین اتفاقاتی تداوم پیدا کند و بتواند مقدمه کارهای خوبی در این زمینه باشد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.3521332740784
Qt: 2.5458614826202