چهارشنبه, ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۵۱
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • حوزه شهردار
چچ
2K/ZiNin2YUg2KvYp9mF2YYg2YHYsdi12Kog2YXYutiq2YbZhdmKINio2LHYp9mKINmF2K/Zitix2YrYqiDYtNmH2LHZiiDYp9iz2Ko=

مدیرکل هماهنگی و تعاملات شهرداری مشهد؛

دوام ثامن فرصت مغتنمی برای مدیریت شهری است

مدیرکل هماهنگی و تعاملات شهرداری مشهد گفت: امروزه مدیریت شهری با پیچیدگی های خاصی همراه است و مجموعه هایی مانند دوام ثامن یک فرصت مغتنم برای ما محسوب می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید مهدی علوی مقدم در آیین تکریم از داوطلبین فعال در حوزه بحران و پدافند غیرعامل دوام ثامن شهرداری مشهد، اظهار کرد: اعتقاد بنده این است که دوام ثامن یک مجموعه اجتماعی است و اعضای آن نیز افرادی اجتماعی و دگرخواه هستند.

وی افزود: امروزه مدیریت شهری با پیچیدگی های خاصی همراه است و مجموعه هایی مانند دوام ثامن یک فرصت مغتنم برای ما محسوب می شود.

مدیرکل هماهنگی و تعاملات شهرداری مشهد با اشاره به اخذ عنوان برگزیده کشوری پدافند غیر عامل شهرداری مشهد در بین سایر شهرداری ها بیان کرد: این موضوع را خدمت همه دوستان تبریک عرض می کنم و امیدوارم با تمام قوت این مسیر ادامه پیدا کند.

علوی مقدم خاطرنشان کرد: همچنین از همه دوستان فعال در حوزه بحران تشکر می کنم؛ زیرا فضایی ایجاد کرده اند تا ما دغدغه بحران های شهری را نداشته باشیم.

موسی الرضا حاجی بگلو سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد نیز دراین مراسم، اظهار کرد: خدمت شما داوطلبانی که با عشق و علاقه مندی در حوزه بحران شهرداری مشهد فعالیت می کنید خداقوت عرض می کنم.

وی افزود: در نقاط مختلف شهر ساماندهی خوبی شکل گرفته وداوطلبانی با عشق و علاقه و بدون دریافتن وجه به شهر خدمت کنند، این خدمت، بسیار مفید و خداپسندانه برای مردم است اگر افراد و مجموعه ها بتوانند به صورت داوطلبانه جهت انجام کار خیر قدم بردارند، بسیاری از مشکلات مردم قابل حل خواهد شد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد: امید داریم با نگاه مثبت همه حوزه های فعال در حوزه مدیریت بحران، با یک نگاه داوطلبانه توام شویم تا بتوانیم در جهت پیشبرد اهداف خود گام برداریم.

حوریه جمالی پور

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.0456399917603
Qt: 2.0554134845734