شنبه, ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۵۲
چچ
2KfYrNix2KfZiiDZgdi22KfYotix2KfZitmKINi02YfYsdmKINmF2KrZhtin2LPYqCDYqNinINis2KfZitqv2KfZhyDZhdi02YfYryDYqNmHINi52YbZiNin2YYg2KzZh9in2YYg2LTZh9ixINio2LHZg9iqINmIINmD2LHYp9mF2Ko=

معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد تاکید کرد؛

اجرای فضاآرایی شهری متناسب با جایگاه مشهد به عنوان جهان شهر برکت و کرامت

معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد به اجرای فضاآرایی شهری متناسب با جایگاه مشهد به عنوان جهان شهر برکت و کرامت تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، یوسف اسماعیل زاده در جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر ضمن تبریک روز فرهنگ عمومی، اظهار کرد: از تمامی همکاران خود که در زمینه ارتقای فرهنگ تلاش کردند، بسیار سپاسگذارم.

وی با بیان اینکه نگاه شورا به بحث استقبال از بهار ۱۴۰۱، مشهد به عنوان یک فضای فرهنگی است، افزود: با توجه به اندک فرصت باقی مانده جهت استقبال از بهار رسالت خود را بر این می دانیم تا به نحو احسن به موضوع بحث استقبال از بهار ورود پیدا کنیم.

معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد تاکید کرد: فضاآرایی شهری، بالا بردن روحیه شهری، گلکاری، ایجاد فضای مناسب و عید برای شهروندان از جمله اقدامات مهمی است که برای استقبال از بهار در نظر گرفته ایم.

اسماعیل زاده تصریح کرد: تمامی فضاآرایی شهری متناسب با جایگاه مشهد به عنوان جهان شهر برکت و کرامت لحاظ خواهد شد.

وی بیانکرد: امید داریم با اقدامات خود به مناسبت بهار ۱۴۰۱ روح، امید، زندگی و لبخند را در شهر جاری کنیم‌، تلاش ما این است که این اقدامات مختص نوروز نباشد.

غزاله شهیدی

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.1395786603292
Qt: 0.65706562995911