شنبه, ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۵:۴۹
چچ
2LbYsdmI2LHYqiDZvtix2K/Yp9iu2KrZhiDYqNmHINi32LHYp9it2Yog2KfZhNmF2KfZhiDZh9in2Yog2YjZitqY2Ycg2YjYsdmI2K/ZiiDYtNmH2LEg2YXYtNmH2K8g2K/YsSDYqNit2Ksg2KfYs9iq2YLYqNin2YQg2KfYsiDYqNmH2KfYsSAxNDAx

نایب رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد؛

ضرورت پرداختن به طراحی المان های ویژه ورودی شهر مشهد در بحث استقبال از بهار 1401

نایب رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: طراحی های ورودی شهر مشهد باید یادآوربحث زیارت و وجود امام رضا (ع) باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، فاطمه سلیمی در جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر ضمن تبریک روز فرهنگ عمومی، اظهار کرد: از همکاران فرهنگی در شهرداری و نیروهای پرتلاش و دغدغه مند جهادی در حوزه فرهنگی شهر برای تمام زحماتی که کشیده اند که فقط خدا دیده است، تشکر می کنم و در مقابل آن ها تعظیم میکنم. ما شرمنده همه زحمات خالص و بی ریایتان هستیم.

وی ادامه داد: باید یک نقشه جامع راهبردی در حوزه استقبال از بهار دیده شود. فضای فرهنگی به وسعت شهر است و در این نقشه فرهنگی چارتی لحاظ شود تا بدانیم در چه بخش هایی ( بین المللی، نوروزگاه و..) چه اولویت هایی وجود دارد و فعالیت هرکدام دیده شود تا ضریب پیوستگی آن هم نیز مشخص شود.

نایب رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: حوزه خدمات شهری شهرداری مشهد دارای المان های بسیاری است که از سال های گذشته آن ها را بازپیرایی می کند و در حال حاضر بین 40 تا 50 المان را در دست طراحی دارد. ترکیب بین حوزه خدمات شهری و فرهنگی در المان های نوروزی باید مدنظر قرار بگیرد.

سلیمی تاکید کرد: محتوای فرهنگی تولید شده توسط حوزه خدمات شهری دارای اهمیت است و باید در بخش داوری جشنواره نیز موردارزیابی قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: تبیین نقشه راه حوزه خدمات شهری در بخش طراحی المان های شهری نیز باید صورت گیرد.

نایب رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به مبادی شهر مشهد، تصریح کرد: طراحی های ورودی شهر مشهد باید یادآوربحث زیارت و وجود امام رضا (ع) باشد.

غزاله شهیدی

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.0718706448873
Qt: 2.1272275447845