سه شنبه, ۱۸ آبان ۱۴۰۰ ۱۶:۳۱
چچ
2KfYsiDYp9iu2LAg2YXYrNmI2LIg2YXZiNiz2LPZhyDZgdix2YfZhtqv2Yog2Ygg2YfZhtix2Yog2LTZh9ix2KLYsdinINm+2LMg2KfYsiDYr9mI2KfYstiv2Ycg2LPYp9mEINiq2Kcg2KjYp9iy2K/ZitivIDY1INmF2YrZhNmK2YjZhtmKINi02YfYsdii2LHYpyDZhtmK2YjYsg==

مدیر عامل سابق موسسه شهرآرا به تشریح اقدامات 20 ماه گذشته این موسسه پرداخت؛

از اخذ مجوز موسسه فرهنگی و هنری شهرآرا پس از دوازده سال تا بازدید 65 میلیونی شهرآرا نیوز

مدیر عامل سابق موسسه شهرآرا بیان کرد: روزهای پرتلاطم و سختی در شهرآرا بود، اما امروز با نتیجه ای شیرین شهرآرا را ترک می کنم در این روزها مجوز موسسه فرهنگی و هنری چند منظوره از وزارت ارشاد، بعد از 12 سال امکان پذیر شد و اتفاق مثبت زیادی رقم خورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید هادی فیاضی مدیر عامل سابق موسسه فرهنگی شهرآرا در مراسم تکریم و معارفه جمعی از مدیران شهری شهرداری مشهد که با حضور شهردار مشهد برگزار شد، اظهار کرد: حدود 20 ماه است که در خدمت عزیزان در موسسه شهرآرا بودم.

وی ادامه داد: روزهای پرتلاطم و سختی در شهرآرا بود، اما امروز با نتیجه ای شیرین شهرآرا را ترک می کنم. تا مدتی اخذ مجوز موسسه فرهنگی و هنری چند منظوره از وزارت ارشاد، بعد از 12 سال امکان پذیر شد و تبدیل وضعیت نیروهای انسانی از 350 نیرو با شرایط چارت 56 نفر امروز به 168 نفر رسیده است.

مدیرعامل سابق موسسه فرهنگی شهرآرا بیان کرد: اخذ مجوز کانون تبلیغاتی فراشهر برای موسسه شهرآرا، اخذ مجوز چاپخانه دیجیتال شهرآرا، اخذ مجوز شهرآرانیوز، تصویب و اجرای طرح طبقه بندی مشاغل و تصویب در وزارت کار از جمله اقدامات ما بوده در حوزه محتوا نیز ضمائم هفت شنبه، کوله پشتی، لینک، زندگی نو، چهره، شهربانو و جهان شهر که با محوریت فرهنگ و ادب و هنر دفاع مقدس و انقلاب اسلامی نیز از اقدامات ما بوده است.

فیاضی تاکید کرد: تهیه و تدوین کتاب قرن مشهد که آماده چاپ است که امید داریم مدیرعامل جدید این موسسه آن را چاپ کنند. چاپ کتاب تاریخ شهرآرا و برگزاری اولین دوره جایزه عکس مطبوعاتی استان با شرکت 100 عکاس و سه هزار اثر، طراحی و اجرای سامانه رصد و پایش آنلاین تحریریه برای اولین بار در کشور و در حوزه فضای مجازی هزار و 400 برنامه تصویری، 20 مستند و 230 میلیون بازدید از وب سایت شهرآرا نیوز، راه اندازی سرویس افغانستان، کودکان و برنامه ریزی برای سه زبان انگلیسی، عربی و اردو به دستور شهردار مشهد تا ماه دیگر آماده بهره برداری است.

وی عنوان کرد: در شبکه های مجازی نیز شهرآرانیوز در سال 98، 4.5 میلیون نفر بازدید داشته که در سال گذشته این رقم 60 میلیون و امروز 65 میلیون در 7 ماه بازدید داشته است.

در ادامه نیز سید میثم موسوی مهر مدیرعامل موسسه فرهنگی شهرآرا گفت: از تلاش های آقای فیاضی تشکر می کنم زیرا با همت ایشان زیرساخت های خوبی ایجاد شده و تلاش ما بر این است که این میراث دریافتی را به افق های مدنظر شهردار برسانیم و با دلبستگی و هم افرایی بیشتر به سمت اهداف پیشرو حرکت کنیم.

غزاله شهیدی

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.2341559727987
Qt: 2.303108215332