سه شنبه, ۱۸ آبان ۱۴۰۰ ۲۰:۲۵
چچ
2LXZhti52Kog2LPYp9iu2KrZhdin2YYg2YXZiiDYqtmI2KfZhtivINm+2YrYtNix2KfZhiDYp9mC2KrYtdin2K8g2YPYtNmI2LEg2KjYp9i02K8vINin2LHYp9im2Ycg2KrZg9mG2YjZhNmI2pjZiiDZh9in2Yog2YbZiNmK2YYg2KjYsdin2Yog2LPYp9iu2Kog2LPYp9iu2KrZhdin2YYg2YfYp9mKINmF2LPYqtit2YPZhSDYqtixINio2Kcg2LPYsdi52Kog2KjZiti02KrYsQ==

شهردارمشهد الرضا(ع) ؛

صنعت ساختمان می تواند پیشران اقتصاد کشور باشد/ ارائه تکنولوژی های نوین برای ساخت ساختمان های مستحکم تر با سرعت بیشتر

شهردارمشهد الرضا(ع) با اشاره به اینکه نمایشگاه صنعت ساختمان باید محل ارائه تکنولوژی های نوین در راستای احداث مستحکمتر ساختمانها و سرعت بخشیدن به احداث آن باشد، گفت: معتقدیم صنعت ساختمان می تواند پیشران اقتصاد کشور باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید عبدالله ارجائی در حاشیه افتتاح بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، تاسیسات و تجهیزات جانبی که با حضور استاندار خراسان رضوی، رییس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهرمشهد برگزار شد، افزود: صنعت نمایشگاهی به شرطی که بیانگر خلاقیت و کیفیت برتر باشد، می تواند پیشران باشد.
وی با بیان اینکه آن چیزی که امروز در دنیا در نمایشگاه ها به نمایش گذاشته می شود مرزهای دانش است، اظهارکرد: قاعدتا در صنعت ساختمان که به صورت عمومی می تواند پیشران اقتصاد کشور باشد توقع است تکنولوژی های نوین و آخرین خلاقیت های این صنعت برای استفاده و انتقال تجربیات در نمایشگاه در معرض دید قرار داده شود.
شهردار مشهد الرضا (ع) ادامه داد: معتقدیم در این نمایشگاه ها باید پیشرفت ها و تکنولوژی های روز در زمینه سبک سازی ساختمان ها به همراه سرعت و کیفیت مصالح را مشاهده کنیم، امیدواریم بتوانیم در دوران پسا کرونا با دعوت از شرکت های خوب داخلی و خارجی زمینه را برای ساخت ساختمانهای مستحکمتر با سرعت و مصالح بهتر آماده کنیم .
گفتنی است بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، تاسیسات و تجهیزات جانبی در مساحت 14000 متر مربع با حضور 100 شرکت داخلی و 20 نماینده انحصاری از برندهای کشورهای ترکیه – امارات متحده عربی – ایتالیا و چین درزمینه سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، تاسیسات، آسانسور، پله برقی و بالابر، درب و پنجره، فن آوری نوین ساختمانی، خدمات فنی و مهندسی، مصالح ساختمانی، سنگ و نما، دکوراسیون داخلی، تجهیزات آشپزخانه، چینی آلات بهداشتی و شیرآلات، تجهیزات اعلام و اطفاء حریق، در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برپا شده است.
همچنین نمایشگاه بین المللی مشهد برای اولین بار همزمان با بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، تاسیسات و تجهیزات جانبی از پلت فرم نمایشگاه مجازی رونمایی کرد و از این پس در کنار نمایشگاه‌های تخصصی از این ابزار کارآمد در حوزه دیجیتال مارکتینگ استفاده بهینه خواهد داشت.
امشب در کنار بیست و پنجمین نمایشگاه صنعت ساختمان،نمایشگاه هیبریدی نیز افتتاح شد که شامل نمایشگاه حضوری و نمایشگاه مجازی به صورت همزمان است.
بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، تاسیسات و تجهیزات جانبی از امروز 18 آبان ماه لغایت 21 آبان ماه از ساعت 15 الی 20 آماده پذیرایی از علاقمندان خواهد بود.
مجید خبیری

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 3.9112532933553
Qt: 4.8380389213562