چهارشنبه, ۱۹ آبان ۱۴۰۰ ۱۳:۴۱
طبقه بندی: اخبار کوتاه
چچ
2b7ZiNmK2LQgwqvYs9mE2KfZhdiqINio2YXYp9mG2YrZhcK7INmIINiq2LHZiNmK2Kwg2KfYs9iq2YHYp9iv2Ycg2KfYsiDZhdin2LPZgw==

به همت اداره آموزش فرهنگ شهروندی در حال اجرا است؛

پویش «سلامت بمانیم» و ترویج استفاده از ماسک

پویش «سلامت باشیم» با اجرای پرفورمنسی که تداعی کننده انتخاب ما برای سلامت ماندن در روزهای کرونایی است، هم اکنون در چهارراه و معابر پرتردد مشهد در حال اجرا است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، در روزهایی که بیم آن می‌رود که عدم استفاده از ماسک، اجتناب از تزریق واکسن و رعایت موازین بهداشتی خطرآفرین شود، اداره آموزش فرهنگ شهروندی سازمان اجتماعی و فرهنگی مشهد در این حوزه ورود کرده و با اجرای تئاتری خیابانی تلاش می‌کند که اهمیت استفاده از ماسک و تزریق واکسن را یادآوری کند.

برمبنای این گزارش، پویش سلامت باشیم با توزیع ماسک رایگان بین عابران پیاده و اجرای تئاتر خیابانی مقابل چهارراه‌های پر تردد در مشهد، اهمیت سلامتی را به وسیله هنر نمایشی یادآوری می‌ کند. نمایش ماسک اکسیژن در صورتی که انتخاب ما، استفاده از ماسک نباشد را به تصویر می‌کشد و پایانی که شاید خوب و خوش تمام نشود.

در حاشیه این پویش و نمایش خیابانی چند گروه تئاتر به اجرای نمایشی کوتاه و پر مفهوم می‌ پردازند. هر گروه نمایش متشکل از سه هنرمند و اجرای آن در ساعت‌های شلوغ طی شبانه روز انجام می‌ شود. همچنین قرار است ۱۰ هزار ماسک رایگان توزیع شود.
گفتنی است تشویق و ترغیب عموم شهروندان به تزریق واکسن کرونا از دیگر اهداف مهم این رویداد است به این امید که ایمنی جمعی در مواجهه با ویروس کرونا ایجاد شود.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.1353354454041
Qt: 2.1674830913544