شنبه, ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ۱۵:۰۲
چچ
2LTZh9ix2K/Yp9ix2Yog2YXYtNmH2K8g2K/Yp9ix2KfZiiDYuNix2YHZitiqINmF2KfZhNmKINio2LPZitin2LEg2K7ZiNio2Yog2KfYs9iq

معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد در بازدید از منطقه 8؛

شهرداری مشهد دارای ظرفیت مالی بسیار خوبی است

معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد گفت: شهرداری مشهد دارای پتانسیل مالی بسیار خوبی است، از این رو باید به دنبال فرصت‌های مالی مناسب در شهر باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا مومنی در نشستی با شهردار منطقه 8 مشهد، اظهار کرد: شهر مشهد دارای پویایی بسیاری است و نیاز به موتوری متحرک برای افزایش اقدامات دارد.

وی با بیان اینکه شهرداری مشهد دارای ظرفیت‌های مالی بسیاری است، ادامه داد: از این رو باید به دنبال فرصت‌های مالی مناسب در شهر باشیم.

معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد افزود: ما تا پایان سال جاری تنها 4 ماه فرصت داریم. آذر ماه برای ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است بنابراین باید از کارگزاران کمک بگیریم.

مومنی با بیان اینکه مشکلات موجود در منطقه 8 بسیار است، تصریح کرد: پتانسیل بازگشایی پادگان مجاور خیابان فیاض‌بخش در این منطقه فرصت خوبی برای شهرداری منطقه به منظور تامین منابع مالی می‌باشد و می تواند منطقه را به شکوفایی برساند.

وی با تاکید بر برگزاری جلسات ماهانه در خصوص مشکلات و رفع موانع این منطقه، اضافه کرد: همچنین در خصوص اراضی موجود در منطقه زکریا نیز باید با دادستانی هماهنگی‌هایی صورت گیرد تا بتوانیم مجوزات لازم را اخذ کنیم.

غزاله شهیدی

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.3876986503601
Qt: 1.1432950496674