شنبه, ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ۲۱:۲۲
چچ
2K3YttmI2LEg2KzYr9mKINiq2LEg2LTZh9ix2YjZhtiv2KfZhiDYr9ixINio2K7YtCDYr9in2YjYsdmKINis2LTZhtmI2KfYsdmHINmH2YbYsdmH2KfZiiDYtNmH2LHZiiDZhdi02YfYrw==

شهردار جهان شهر مشهد الرضاعلیه السلام بیان کرد ؛

حضور جدی تر شهروندان در بخش داوری جشنواره هنرهای شهری مشهد

شهردار مشهد الرضا(ع) با بیان اهمیت فضا سازی های شهری ایام بهار در مشهد از حضور هنرمندان بین المللی و همچنین مشارکت بیشتر شهروندان در بخش داوری جشنوراه هنرهای شهری 1401 خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، عبدالله ارجائی در آیین آغازین جشنواره بین‌المللی هنرهای شهری مشهد الرضا (۱۴۰۱)، اظهار کرد: یکی از رسم های زیبا ما ایرانیان این است که در آستانه سال نو خانه تکانی انجام می‌دهیم و با خرید لباس های نو با تمام وجود به استقبال بهار می رویم.
وی با اشاره به برگزاری جشنواره استقبال از بهار در چند سال گذشته، ادامه داد: چند سال قبل با ابتکار شهردار مشهد (مهندس پژمان) یک اتفاق جدید در شهر رخ داد و آن این بود که در آستانه بهار، المان های شهری مهمان شهر شد، مردم و زائرین نیز استقبال خوبی انجام دادند.
شهردار مشهد الرضا (ع) بیان کرد: از سوی دیگر با این اقدام هنرمندان خوب ما نیز فرصت هنرنمایی پیدا کردند، امروز ۱۳ سال از آن ماجرا می گذرد و زائرین و مجاورین امام رضا (ع) منتظر رونمایی از آثار چهاردهمین جشنواره هستند.
ارجائی با بیان اینکه این جشنواره با سال های قبلی خود متفاوت است، تاکید کرد: در جشنواره 1401 از هنرمندان بین المللی نیز دعوت به عمل آمده است و مردم ما نیز حضور جدی تری در بخش داوری دارند.
وی عنوان کرد: جشنواره بین‌المللی هنرهای شهری در بهار ۱۴۰۱ مهمان شهر مشهد خواهد شد و امید داریم خاطرات خوبی را در ذهن شهروندان و زائرین بر جای بگذارد.
غزاله شهیدی

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.4157780011495
Qt: 1.0687437057495