سه شنبه, ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۴۰
چچ
2KrYtdmI2YrYqCA2INm+2LHZiNqY2Ycg2KjYsdin2Yog2YXYrdmE2KfYqiDZhdmG2LfZgtmHINiv2Ygg2K/YsSDZgtin2YTYqCDYt9ix2K0g2YXYrdmE2Ycg2YXYpw==

تصویب 6 پروژه برای محلات منطقه دو در قالب طرح محله ما

شهردار منطقه دو گفت: جلسات بررسی و تصویب پروژه‌های «محله ما» برگزار و برای محلات قدس، مطهری، ابوطالب، شفا، جانباز و فرامرز عباسی، 6 پروژه براساس نظرات مردمی در نظر گرفته شد که اعتبار هر پروژه 650 میلیون تومان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حجت فرقانی در این خصوص، افزود: شورای اسلامی شهر مشهد بر رویکردهای اجتماع محور و ‌تمرکز بر موضوعاتی مثل حرکت به سوی پروژه‌های خرد محلی در مقیاس محلات، برنامه‌ریزی از پایین به بالا و تصمیم‌گیری‌های خرد و کلان محلی و شهری تاکید دارد.

وی اضافه کرد: در همین راستا؛ پروژه محله ما یکی از خاص‌ترین تجربه مدیریت شهری است، اهداف این پروژه شامل تقویت هویت محلی به منظور افزایش حس تعلق، ارتقای فرهنگ مشارکت‌جویی شهروندان و حضور موثر آن‌ها در فرآیند کیفیت بخشی به محلات، افزایش نظارت عمومی بر بهبود اجرای پروژه‌های محلی و افزایش رضایت‌مندی از مدیریت شهری است.

شهردار منطقه دو تصریح کرد : در گام پنجم این پروژه، در دو روز گذشته جلساتی برای تصویب پروژه‌های محلات ابوطالب، شفا، مطهری، قدس، جانباز و فرامرز عباسی از سوی شهرداری منطقه برگزار شد که در این جلسات برای هر محله پروژه‌ای به تصویب رسید.

فرقانی ادامه داد: براین اساس در محله قدس پروژه بهسازی و مرمت جداول سطح معابر، محله جانباز بهسازی پیاده‌رو جانباز 7، محله فرامرز عباسی پروژه احداث زمین بازی کودکان و مرمت پارک سمانه، محله مطهری پروژه تعمیر و تجهیز زمین‌های روباز ورزشی خیابان شهید شیشه‌چی، محله ابوطالب پروژه تجهیز و بازپیرایی بوستان‌های ارکیده و پرنیان و محله شفا پروژه تجهیز و بهسازی بوستان‌های محله در نظر گرفته شد.

وی افزود: در مجموع برای هر محله 650 میلیون تومان اعتبار درنظرگرفته شده که ازپروژه‌های شاخص محله ما در گام‌های گذشته می‌توان به احداث زمین ورزشی در خیابان عامل 14 و بازسازی پیاده‌روی محله نوید اشاره کرد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.6810873349508
Qt: 1.5401713848114