چهارشنبه, ۲۶ آبان ۱۴۰۰ ۱۰:۲۳
طبقه بندی: اخبار مناطق
چچ
2YXZhti32YLZhyDZitmD2Iwg2KjYr9mI2YYg2YfZitqGINii2Kjar9ix2YHYqtqv2Yog2K/YsSDYtNioINqv2LDYtNiq2Yc=

منطقه یک، بدون هیچ آبگرفتگی در شب گذشته

شهردار منطقه یک گفت:با آماده باش کامل نیروهای خدمات شهری و اجرایی این منطقه و انجام پروژه عمرانی لازم، در شب گذشته هیچ گونه آبگرفتگی در سطح منطقه نداشته ایم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، کوروش باوندی با بیان این خبر، اظهار کرد: در راستای اقدامات پیش بینی شده از وضعیت جوی آب و هوا و با هدف مدیریت بحران در شرایط بارش بارش برف و باران، نیروهای خدمات شهری و اجرایی این منطقه به حالت آماده باش کامل درآمدند.

وی ادامه داد: شب گذشته بیش از 300 نفر از نیروهای خدمات شهری و اجرایی به همراه 4 دستگاه سنگین لجن کش، 1 دستگاه مکانیزه نمک پاش، یک دستگاه سنگین محلول پاش، 8 دستگاه موتور کف کش و لجنکش، 2 خودرو سنگین نمک پاش سنتی و 4 دستگاه برف روب در آماده باش کامل بوده اند.

شهردار منطقه یک تصریح کرد: تدابیر، اقدامات و تلاش های صورت پذیرفته این اداره شامل "اصلاح شیب جویچه ها و مسیل‌ها، احداث کانال های جمع آوری آبهای سطحی، اصلاح شیب معابر اصلی و فرعی، حفر چاه های جذبی و لایروبی کانال ها و جویچه های انتقال آب های سطحی بیش از پیش در مهار وضعیت بحرانی به هنگام بارش نزولات آسمانی موثر بوده است؛ به‌طوری که در بارش های شب گذشته هیچگونه آب افتادگی و آب گرفتگی در معابر سطح این منطقه نداشته ایم.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 0.91196743647257
Qt: 0.37884855270386