چهارشنبه, ۲۶ آبان ۱۴۰۰ ۲۱:۰۵
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • پارلمان شهری مشهد مقدس
چچ
2KjYp9mK2K8g2K/YsSDYp9mI2YTZiNmK2Kog2YfYpyDYqNmHINmF2LPYp9im2YQg2LLZitixINm+2YjYs9iqINi02YfYsSDYqtmI2KzZhyDZg9mG2YrZhQ==

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس؛

باید در اولویت ها به مسائل زیر پوست شهر توجه کنیم

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: باید در اولویت ها تجدید نظر کنیم و به داد مسایل زیر پوست شهر همچون فقر، فحشا، کودک کار و … که مساله اصلی این شهر هستند، برسیم. برای انسجام در کارها نباید امور دینی را از ذهن خود خارج کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حجت الاسلام حسن منصوریان در نشست با مسئولان فرهنگسراها و بخش های فرهنگی و دینی شهرداری مشهد که با حضور شهردار مشهدالرضا علیه السلام برگزار شد، اظهار کرد: اقامه نماز پتانسیل بسیار بالایی دارد و در حال حاضر 140 روحانی با مدیریت شهری در ارتباط هستند که اگر در همه جریان ها پشت مدیریت شهری قرار بگیرند، ظرفیتی بی بدیل است و اقای شهردار نباید از این ظرفیت غافل شود.
وی افزود: در حال حاضر طرح ۱۱۰ مسجد به ۱۹۰ مسجد رسیده است و باید همه کار ها مسجد محور باشد به این معنا که در امور اجتماعی از ظرفیت مساجد و مردمی بودن آن استفاده کنیم.

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس با بیان اینکه زمانی که مساله اصلی شهر قرآن و عترت و انتظار بود، فرهنگ سرایی برای آن درست کردیم خاطرنشان کرد: در حال حاضر اولویت های شهر تغییر کرده و مساله اصلی این شهر طلاق، فرزندآوری، تغییر اقلیم و اعتیاد خانم ها است.

منصوریان بیان کرد: باید در اولویت ها تجدید نظر کنیم و به داد مسایل زیر پوست شهر همچون فقر، فحشا، کودک کار و … که مساله اصلی این شهر هستند، برسیم. برای انسجام در کارها نباید امور دینی را از ذهن خود خارج کنیم.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.7005807558695
Qt: 1.5226438045502