چهارشنبه, ۲۶ آبان ۱۴۰۰ ۲۲:۰۸
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
چچ
2KjZitiz2Kog2Ygg2YrZg9mF2YrZhiDZhtmF2KfZiti02q/Yp9mHINio2YrZhiDYp9mE2YXZhNmE2Yog2LXZhtin2YrYuSDYutiw2KfZitmK2Iwg2obYp9m+INmIINio2LPYqtmHINio2YbYr9mKINin2YHYqtiq2KfYrSDYtNiv

با حضور جمعی از مدیران شهری و استانی ؛

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی، چاپ و بسته بندی افتتاح شد

طی مراسمی بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی، دهمین نمایشگاه تخصصی نوشیدنی ها، صنایع و ماشین‌آلات وابسته، دهمین نمایشگاه تخصصی شیر و لبنیات، چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ماشین‌‌آلات صنایع غذایی و بسته بندی و همچنین نهمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سعید صیفی مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مشهد درحاشیه افتتاح این نمایشگاه که با حضور رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر مشهد الرضا(ع)، سفیر اندونزی در ایران، سرکنسول عراق در مشهد و جمعی از مدیران شهری و استانی انجام شد، گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه ارتقاء صنعت مواد غذایی، افزایش صادرات محصولات غذایی و چاپ و بسته بندی و رو نمایی از ماشین‌آلات جدید در این حوزه ها است.
وی اضافه کرد: این نمایشگاه در سالن های فردوسی و مفاخر به مساحت 8000 متر مربع و با حضور 120 شرکت داخلی و خارجی فعال درحوزه صنایع غذایی، ماشین آلات، چاپ و بسته بندی برپا شده است .
مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مشهد تصریح کرد: دراین نمایشگاه شرکت هایی از استانهای خراسان رضوی، اصفهان، آذربایجان شرقی، یزد، تهران و نمایندگی شرکت هایی از کشورهای ترکیه، ژاپن و آلمان حضوردارند.
صیفی ادامه داد: همچنین سفارت کشور اندونزی و هیئت هایی از کشور های پاکستان، عراق، ترکمنستان و افغانستان در برپایی نمایشگاه صنای غذایی، صنایع وابسته و...مشارکت دارند.
گفتنی است بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی، دهمین نمایشگاه تخصصی نوشیدنیها، صنایع و ماشین‌آلات وابسته، دهمین نمایشگاه تخصصی شیر و لبنیات، چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ماشین‌‌آلات صنایع غذایی و بسته بندی و همچنین نهمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی از عصر امروز چهارشنبه 26 لغایت شنبه 29آبان‌ماه 1400 از ساعت 15 الی 20 آمده بازدید علاقمندان است.
مجیدخبیری

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.9130887985229
Qt: 1.8593509197235