شنبه, ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ۰۷:۴۶
چچ
2LTZiNix2KfZiiDYp9is2KrZhdin2LnZiiDZhdit2YTYp9iqINmF2LfYp9mE2KjZh+KAjNqv2LHYp9mGINiz2KfYstmG2K/ZhyDYqNin2LTZhtiv

شورای اجتماعی محلات مطالبه‌گران سازنده باشند

شهردار منطقه چهار مشهد گفت: شورای اجتماعی محلات با مطالبه‌گری سازنده، شهرداری را در رفع نواقص حوزه مدیریت شهری یاری کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مجید نژادحسین در اولین نشست صمیمی شهردار با شورای اجتماعی محلات و معتمدین منطقه چهار، با بیان این مطلب، اظهار کرد: شهرداری و شواری اجتماعی محلات با همراهی و همکاری و حضور در میدان می‌توانند مشکلات منطقه را حل کنند.

وی با اشاره به اینکه برخی از مشکلات شهروندان جزو خدمات شهرداری نیست، بیان کرد: شهرداری آمادگی دارد با حمایت شورای اجتماعی محلات و رایزنی با سازمان‌های مختلف کمبودهایی که حل آن حق مردم است، را رفع کند.

شهردار منطقه چهار اراضی بزرگ مقیاس این منطقه را فرصت ویژه‌ای برای منطقه دانست و افزود: با تعریف حتی یک پروژه برای این اراضی تحول بزرگی را در منطقه شاهد هستیم.

نژادحسین به ظرفیت بالای نخبگان و خانواده شهدا در منطقه چهار اشاره و تصریح کرد: باید از ظرفیت نخبگان سطح منطقه در پیشبرد اهداف مدیریت شهری بهره‌ بگیریم.

وی ادامه داد: در راستای تکریم خانواده شهدا با حضور هفتگی در منازل آنان سعی در رفع مشکلات آنان باشیم زیرا قدر و شان و منزلت این خانواده‌ها باید حفظ شود.

شهردار منطقه چهار خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی سامانه‌ای، ارتباط مستقیم شهردار با تمامی ساکنان و کسبه منطقه برقرار شود تا به سرعت شخصا از مشکلات سطح منطقه مطلع و در حل آن کوشا باشیم.

شورای اجتماعی محلات ارتباط شهروندان با شهرداری را تقویت کرده است

مرتضی دبیریان، رئیس اداره شوراهای اجتماعی محلات شهرداری مشهد در ادامه این نشست، شورای اجتماعی محلات را حلقه واسط بین مردم و شهرداری مشهد دانست و افزود: شورای اجتماعی محلات به عنوان ناظر و مشاور در کنار شهرداری مشهد جهت رفع مشکلات مردم به شهرداری و سازمان‌های مختلف شهر مشهد کمک کند.

وی با اشاره به اینکه از زمان راه‌اندازی شورای اجتماعی محلات ارتباط شهروندان با شهرداری مشهد تقویت شده است، اظهار کرد: از شورای اجتماعی محلات خواستاریم با تشکل‌ها، هیات‌های مذهبی، مساجد و ... نیز ارتباط بسیار خوبی برقرار کنند.

دبیر شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد بیان کرد: انتخابات شورای اجتماعی محلات دو ماه آینده است و از معتمدین محلات خواهشمندم علاوه بر شرکت خود، افراد سرشناس و مناسب محله خود را به انتخابات این شوراها ترغیب نمایند.

دبیریان خاطرنشان کرد: مسجد محوری مهمترین رویکرد و نگاه شورای اجتماعی محلات خواهد بود.

گفتنی است در این نشست صمیمی روسای شورای اجتماعی محلات و معتمدین منطقه چهار به ارایه گزارش و بیان مشکلات و نقطه نظرات خود پیرامون محله‌شان پرداختند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.0746405919393
Qt: 2.102653503418