شنبه, ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ۱۴:۱۱
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
چچ
2KLZhdmI2LLYtCDYsdin2YfYqNix2KfZhiDYp9iq2YjYqNmI2LMg2KjYrti0INiu2LXZiNi12Yog2KjYsdin2Yog2K7Yr9mF2KfYqiDYsdiz2KfZhtmKINio2YfYqtixINio2Ycg2YXYsdiv2YU=

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد اعلام کرد؛

آموزش راهبران اتوبوس بخش خصوصی برای خدمات رسانی بهتر به مردم

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: در راستای خدمات رسانی بهتر به زائران و مجاوران دوره آموزشی بدو خدمت اتوبوسرانان و مینی‌بوسرانان بخش خصوصی آغاز شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سعید حسینقلی زاده مقدم با اعلام این خبر، افزود: در این دوره آموزشی 32 هزار نفر ساعت آموزش بدو خدمت ویژه راهبران اتوبوس شرکت‌های بخش خصوصی ارائه خواهد شد.

وی اضافه کرد: در این دوره آموزشی 64 نفر ساعت آموزش برای هر یک از راهبران در نظر گرفته شده است که 32 ساعت آن تئوری و 32 ساعت آن عملی خواهد بود.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد تصریح کرد: در این دوره آموزشی، اتوبوسرانان و مینی بوسرانان، ضمن فراگیری شرح وظایف، قوانین و آئین نامه تصادفات، الزامات حوزه بهره‌برداری، فرهنگ شهروندمداری و سلامت، ساختار بلیت الکترونیک، تعمیر، نگهداری و سیستم الکترونیک اتوبوس، امداد و نجات، سرفصلی جدید با عنوان راهکارهای مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا را در قالب مطالب تئوری و عملی با بهره‌گیری از اساتید مجرب فرا می گیرند.

حسینقلی زاده مقدم با اشاره به رعایت پروتکل های بهداشتی برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا دراین دوره‌های آموزشی، افزود: مباحث عملی در فضای باز و مباحث تئوری در کلاس‌های دارای تهویه مداوم و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار و در ابتدای هر روز، غربالگری سلامت تمامی افراد انجام می‌شود، همچنین طبق ضوابط، تعداد نفرات هر کلاس که در گذشته 40 نفر بوده به 15 نفر کاهش پیدا کرده است.

گفتنی است در این دوره آموزشی 500 همکار اتوبوسران و مینی‌بوسران حضور خواهند یافت و 32000 نفر ساعت آموزش برگزار می ‎شود .

مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 0.98711061477661
Qt: 0.43724155426025