شنبه, ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ۲۰:۰۰
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
چچ
2YLZh9ix2YXYp9mG2KfZhiDZiNin2YLYudmKINiu2K/Zhdiq2q/Ystin2LHYp9mGINio2Ycg2YXYsdiv2YUg2YfYs9iq2YbYry8g2LTZh9ixINmF2LTZh9ivINm+2KfZg9mK2LLZhyDZiCDYstmK2KjYpyDYp9iz2Ko=

اولین قهرمان تیراندازی ایران در المپیک؛

قهرمانان واقعی خدمتگزاران به مردم هستند/ شهر مشهد پاکیزه و زیبا است

اولین قهرمان تیراندازی ایران در المپیک گفت: شهر مشهد بسیار زیبا و پاکیزه است و نورافشانی های موجود در شب بسیار جلوه خوبی به شهر می دهد که به واسطه این اقدامات از شهردار مشهد تشکر می کنم و انشالله در کارهای خود موفق باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جواد فروغی در حاشیه مراسم تجلیل از پاکبان مشهدی در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: از سال 89 تیراندازی را به صورت غیر حرفه ای و از سال 96 به صورت حرفه ای آغاز کردم و وارد مسابقات آزاد، لیگ برتر و سپس به تیم ملی دعوت شدم و خداراشکر بعد از حضور در مسابقات قهرمانی آسیا که در دوحه قطر برگزار شد، دو مدال و سهمیه المپیک را کسب کردم.

وی افزود: موفقیت بعدی من در رشته تیراندازی بالاخص تپانچه، کسب مدال طلا در مسابقات جام جهانی هند بود که در ساعات اولیه سال جاری رخ داد، سپس در مسابقات جام جهانی نیز مدال طلای دیگری به دست آوردم و در نهایت مدال طلا المپیک را کسب کردم.

اولین قهرمان تیراندازی ایران در المپیک بیان کرد: مدال المپیک تاثیر بسیار زیادی بر گسترش فرهنگ تیراندازی و معرفی این رشته به دیگران داشت. این اتفاق انگیزه زیادی را به بدنه جامعه تزریق کرده و سبب جذب جوانان و سنین بالاتر به ورزش تیراندازی شده است و امیدوارم این ورزش به سطوح عالی خود برسد.

فروغی در خصوص حادثه پاکبان مشهدی خاطرنشان کرد: بسیار به خود می بالم که امروز در خدمت این پاکبان شریف بودم و به شهردار مشهد توصیه کردم تا ایشان را به مکانی که نیازمند قدرت جسمانی کمتر است منتقل کنند.

وی اضافه کرد: قهرمانان واقعی این عزیزان هستند که با جان و دل برای این خاک و پرچم خدمت می کنند و امیدوارم همیشه سربلند باشند.

اولین قهرمان تیراندازی ایران در المپیک در خصوص شهر مشهد تصریح کرد: شهر مشهد بسیار زیبا و پاکیزه است و نورافشانی های موجود در شب بسیار جلوه خوبی به شهر می دهد که به واسطه این اقدامات از شهردار مشهد تشکر می کنم و انشالله در کارهای خود موفق باشند.

فروغی در پایان ضمن اشاره به بازدید های صورت گرفته از آسایشگاه معلولین مشهد گفت: از شهردار مشهد درخواست می کنم تا از این افراد با ایجاد بستر برای فروش محصولات تولیدی آنان حمایت کند.

حوریه جمالی پور

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.1499759356181
Qt: 2.2564210891724