یکشنبه, ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۱۱
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • پارلمان شهری مشهد مقدس
چچ
2KjYstix2q/Yqtix2YrZhiDYsdmI2YrYr9in2K8g2LPYp9mK2KjYsdmKINmD2LTZiNixINiv2LEg2YXYtNmH2K8g2KjYsdqv2LLYp9ixINiu2YjYp9mH2K8g2LTYrw==

رئیس پدافند غیرعامل و پیشگیری از بحران شهرداری مشهد اعلام کرد ؛

بزرگترین رویداد سایبری کشور در مشهد برگزار خواهد شد

رئیس پدافند غیرعامل و پیشگیری از بحران شهرداری مشهد گفت: بزرگترین رویداد سایبری کشور به جهت سند سایبری پدافند غیرعامل تدوین و ابلاغ در مشهد، برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، وحید اکلملی در سیزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی مشهد الرضا علیه السلام، با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه پدافند غیر عامل و پیشگیری از بحران شهرداری مشهد، افزود: در کنار افزایش سوله ها و زیرساخت های پیشگیری از بحران در مقابله با ویروس کرونا، پایگاه‌های مدیریت بحران شهرداری نیز به‌عنوان مراکز تجمیعی موجب سرعت بخشیدن به واکسیناسیون بود، در حوزه زیرساخت‌ها از جمله احداث پایگاه ها و سوله های بحران رشد ۷۰ درصدی داشته ایم.

وی با بیان اینکه شهرداری مشهد در حوزه پدافند غیرعامل به عنوان حوزه برگزیده انتخاب شده است، اظهارکرد: همچنین بزرگترین رویداد سایبری کشور که نشست دکترین سایبری کشور است در مشهد برگزار می شود تا سند سایبری پدافند غیرعامل تدوین و ابلاغ شود.

رئیس پدافند غیرعامل و پیشگیری از بحران شهرداری مشهد تصریح کرد: پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های بهداشتی از ابتدای کرونا در شهرداری تدوین و اجرا شد .

اکلملی ادامه داد: همچنین اعلام آماده‌باش برای ایجاد بیمارستان‌های صحرایی در حوزه مقابله با ویروس کرونا از دیگر اقدامات حوزه مدیریت بحران بوده است.

وی افزود: یکی دیگر از اقدامات انجام شده در حوزه پدافند غیرعامل و پیشگیری از بحران شهرداری مشهد پیشنهاد تهیه سامانه هشدار سریع زلزله ۳۰ تا ۴۰ ثانیه قبل از وقوع زلزله است .

رئیس پدافند غیرعامل و پیشگیری از بحران شهرداری مشهد درادامه گفت: تا کنون بیش از11هزار داوطلب دوره آموزشی دوام ثامن را گذرانده و 3هزار نفر در سامانه شهروندی ساماندهی شده اند.

مجیدخبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.133685429891
Qt: 2.0556070804596