یکشنبه, ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۵۶
چچ
2b7Ziti0INio2YrZhtmKINii2LrYp9iyINio2KfYsdi0INm+2LHYp9mD2YbYr9mHINio2KfYsdin2YYg2YfZhdix2KfZhyDYqNinINix2LnYr9mI2KjYsdmCINin2LIg2KfZiNin2K7YsSDZiNmC2Kog2YHYsdiv2Kcg2K/YsSDYp9iz2KrYp9mG

اداره کل هواشناسی خراسان رضوی اعلام کرد؛

پیش بینی آغاز بارش پراکنده باران همراه با رعدوبرق از اواخر وقت فردا در استان

اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد، آغاز بارش پراکنده باران همراه با رعدوبرق از اواخر وقت فردا دوشنبه را پیش بینی کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، براساس اطلاعات اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی، طبق تحلیل نقشه‌های آینده‌‎نگری و تصاویر ماهواره، امروز در نوار شرقی و جنوب شرق استان پدیده غالب جوی وزش باد به نسبت شدید همراه با گردوخاک است. ضمن اینکه از بعدازظهر به تدریج بر میزان ابرناکی افزوده خواهد شد و تا فردا صبح برای مناطق کوهستانی مرکز و غرب استان احتمال بارش پراکنده باران پیش ‎بینی می ‎شود. مجدداً فردا شب تا چهارشنبه صبح جو به نسبت ناپایدار بوده که به خصوص سه‎شنبه در مناطقی از استان بارش باران گاهی رگبار همراه با رعدوبرق رخ خواهد داد بر این اساس آبگرفتگی معابر و جاری شدن رواناب دور از انتظار نیست.

طی 24 ساعت گذشته زاوه با کمینه دمای 6- درجه سانتیگراد سرد‎ترین و تایباد با بیشینه دمای 20 درجه سانتیگراد گرم‎ترین شهرهای استان خراسان رضوی بوده‌اند. در این مدت کمینه و بیشینه دمای هوای شهر مشهد به ترتیب 1 و 17 درجه سانتیگراد بوده است.

همچنین آسمان امروز یکشنبه شهرستان مشهد، صاف تا قسمتی ابری بعدازظهر وزش باد به نسبت شدید موقتی به تدریج افزایش ابر با احتمال بارش پراکنده باران پیش بینی می شود، دمای هوای امروز مشهددر گرمترین زمان 19درجه سانتیگراد که در سردترین زمان به یک درجه سانتیگراد کاهش خواهد یافت.

مجیدخبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.521150747935
Qt: 1.3129706382751