دوشنبه, ۰۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۴:۲۵
چچ
2KLYutin2LIg2KfYrNix2KfZiiDZvtix2YjamNmHINm+2YrYp9iv2Ycg2YXYr9in2LEg2K/YsSDYrtmK2KfYqNin2YYg2KfZitir2KfYsSDZhdmG2LfZgtmHINqG2YfYp9ix

آغاز اجرای پروژه پیاده مدار در خیابان ایثار منطقه چهار

شهردار منطقه چهار مشهد از آغاز عملیات اجرایی پروژه پیاده مدار خیابان ایثار در منطقه چهار خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مجید نژادحسین با اعلام این خبر، اظهار کرد: به منظور خدمت‌رسانی مطلوب‌تر به شهروندان پروژه پیاده مدار خیابان ایثار، به مساحت یک هزار و 300 مترمربع حدفاصل بولوار طبرسی جنوبی تا بولوار ابوریحان با اعتبار 30 میلیارد ریال آغاز شده است.

وی بیان کرد: در پروژه پیاده مدار ایثار اقداماتی نظیر، احداث سرعتکاه در تقاطع‌ها، اضافه نمودن فضای سبز، ایجاد فضای پارک خودرو و اجرای مبلمان شهری شامل پایه چراغ و نیمکت و سطل زباله انجام خواهد شد.

شهردار منطقه چهار پیاده‌روها را یکی از ارکان اساسی شهری خواند و افزود: احداث و بهسازی آن براساس اصول شهرسازی، از لحاظ اجتماعی، اقتصادی و بهداشتی در زندگی شهروندان تاثیر عمده و نقش برجسته‌ای دارد.

نژادحسین تصریح کرد: در جهت زیباسازی منظر شهری و بهبود عبور و مرور شهروندان، پروژه پیاده مدار ایثار طی پنج ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به نگرانی‌های برخی کسبه و شهروندان در خصوص طرح نهایی پروژه، تصریح کرد: در همین راستا جلسه‌ای با حضور مشاور و نمایندگان شورای اجتماعی محلات برگزار و دیدگاه‌های شهروندان جهت بهره‌وری حداکثری پروژه مطرح شد.

شهردار منطقه چهار گفت: پروژه پیاده مدار ایثار از 10 روز گذشته آغاز و تاکنون 15 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 0.92869138717651
Qt: 0.40015864372253