سه شنبه, ۰۲ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۵۱
چچ
2YXYtNmH2K8g2KjYp9mK2K8g2KfZhNqv2YjZiiDYs9in2YrYsSDYtNmH2LHZh9inINi02YjYrw==

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام؛

مشهد باید الگوی سایر شهرها شود

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: باید میان آرمان ها و ارزش های کلان مشهد، پیوندی حاصل شود تا بتوانیم تعارض ها را حل کرده و این شهر را به الگویی با نظام درست و یک استراتژی جامع برای سایر شهرها تبدیل کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد،" حسین مظفر" در جلسه تبیین جهان شهربرکت و کرامت که به میزبانی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی و اندیشکده مدیریت شهری و با حضور کارشناسان فعال در حوزه های مختلف مشهد برگزار شد، افزود: الگوسازی در پایتخت معنوی ایران درسه حوزه ساختارهای شهری، فرهنگ و ارزش های حاکم در مشهد و روابط بین انسانها جزو مهمترین ارکان برای تحقق این شعار است.

وی اضافه کرد: برهمین اساس تمامی ارگان ها باید برای بهترشدن و الگو شدن هرچه بیشترمشهد در رسیدن به همه ی آرمان ها و چشم اندازها تلاش کنند.

عضو تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: باتوجه به حضور امام مهربانی ها دراین کلان شهر زیارتی، لازم است تمدن سازی، ارزیابی و برنامه ریزی برای دست یابی به ارزشها در چشم انداز ۱۴۰۴ و همچنین برگزاری نشست ها وامنیت و آرامش از برنامه های اصلی باشد.

مظفرادامه داد: همه باید میان آرمان ها و ارزش های کلان این شهر، پیوندی حاصل کنیم تا بتوانیم تعارض ها را حل کرده و مشهد را به الگویی با نظام درست، دارای استراتژی جامع تبدیل کنیم .

وی افزود: هرچند مشهد شهر بسیارخوب با پیروی از الگوی سیره رضوی و با بهره مندی از ظرفیت فرهنگی مشعول خدمت رسانی به زائران است اما بازهم باید بین حوزه ارزش و تفکر و اندیشه پیوند عظیمی حاصل شود تا مشهد را باعنوان جهان شهر برکت وکرامت بیشتر بشناسانیم.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.823144753774
Qt: 1.718692779541