چهارشنبه, ۰۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۵۰
چچ
2YbZitix2YjZh9in2Yog2K/Yp9mG2LTZiiDYs9ix2YXYp9mK2Ycg2KfYtdmE2Yog2LTZh9ix2K/Yp9ix2Yog2YfYs9iq2YbYryAvINiq2YPYsdmK2YUg2LnZhNmF2Iwg2KfZh9mEINi52YTZhSDZiCDZhtmI2YrYs9mG2K/ar9in2YYg2KzYstmIINii2YXZiNiy2Ycg2YfYp9mKINiv2YrZhtmKINmIINin2YbZgtmE2KfYqNmKINin2LPYqg==

شهردار مشهد الرضا علیه السلام؛

نیروهای دانشی سرمایه اصلی شهرداری هستند / تکریم علم، اهل علم و نویسندگان جزو آموزه های دینی و انقلابی است

شهردار مشهد الرضا علیه السلام گفت: سرمایه اصلی هر سازمان نیروی انسانی و سرمایه اصلی شهرداری نیروهای دانشی آن است؛ به همین دلیل باید مدیریت دانش در این مجموعه انجام شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید عبدالله ارجائی در نشست صمیمی با جمعی از همکاران نویسنده در شهرداری مشهد که با حضور حجت الاسلام علی اکبر سبزیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و محمد حسین زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و مجتبی منتظری معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد برگزار شد، اظهار کرد: در هفته بسیج و کتاب و کتابخوانی یاد و خاطره ایثارگران، شهدا بزرگوار، امام شهدا و تمام کسانی که برای حفاظت مرزهای فیزیکی و فکری ما تلاش کرده اند را گرامی می داریم.

وی افزود: سرمایه اصلی هر سازمان نیروی انسانی آن است اما سرمایه اصلی شهرداری نیروهای دانشی است به همین دلیل باید مدیریت دانش در این مجموعه انجام شود.

شهردار مشهد الرضا علیه السلام ضمن استقبال از ایده طراحی کتابی تحت عنوان تجربیات مدیران شهرداری، بیان کرد: در صورت خلق چنین کتابی با سرمایه عظیمی مواجه خواهیم شد؛ زیرا می تواند راهنمای بسیار خوبی برای سایر مدیران باشد.

ارجائی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی به تاسی از اسلام برای کار علمی ارزش قائل است و اگر ادعای مذهبی بودن و انقلابی بودن داریم باید رفتاری متناسب با مبانی اسلام داشته باشیم.

وی با بیان اینکه تکریم علم، اهل علم و نویسندگان جزو آموزه های دینی و انقلابی است، خاطرنشان کرد: ما موظف به این کار هستیم و این گونه اقدامات موجب رشد سازمان می شود و امیدواریم این گونه اقدامات ما سبب رضایت حضرت آقا و علی بن موسی الرضا علیه السلام باشد.

حوریه جمالی پور

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 0.91440471013387
Qt: 0.40976643562317