چهارشنبه, ۰۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۶:۰۵
چچ
2YfZhdin2YrYtCDYr9io2YrYsdin2YYg2LTZiNix2KfZiiDYp9mF2LEg2KjZhyDZhdi52LHZiNmBINmIINmG2YfZiiDYp9iyINmF2YbZg9ixINiv2LPYqtqv2KfZhyDZh9in2Yog2K3ZiNiy2Ycg2KfZgtiq2LXYp9iv2YrYjCDYstmK2LHYqNmG2KfZitmKINmIINin2YbYsdqY2Yog2KjYsdqv2LLYp9ixINi02K8=

دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرداری مشهد؛

همایش دبیران شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه های حوزه اقتصادی، زیربنایی و انرژی برگزار شد

دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرداری مشهد گفت:همایش دبیران شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه های حوزه اقتصادی، زیربنایی و انرژی به میزبانی شهرداری مشهد برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمد مهدی حمیدی در حاشیه همایش دبیران شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه های حوزه اقتصادی، زیربنایی و انرژی، اظهار کرد: همایش دوره آموزشی ویژه دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر شهرداری و صیانت از حقوق شهروندی و دبیران عفاف و حجاب شاغل در شهرداری برگزار شد.

وی ادامه داد: این همایش در حوزه ترویج فرهنگ معروفات برگزار شد تا کارمندان بتوانند با مطالبی به صورت کوتاه در ادارات، سازمان ها و شرکت های وابسته به شهرداری به ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر بپردازند.

دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرداری مشهد ادامه داد: همچنین در این همایش، مطالبی کوتاه و‌ مختصر در خصوص نحوه کارکرد کارمندانی که در سازمان ها، مناطق و شرکت های شهرداری مشغول به فعالیت هستند، به کارکنان آموزش داده شد تا بتوانند با انگیزه بالا فعالیت کنند.

حمیدی با بیان اینکه آموزش نحوه پاسخگویی به مراجعین یکی از نکات مهم آموزشی در این همایش بود، تصریح کرد: همچنین در خصوص ترویج فرهنگ معروفات و پاسخگویی به مردم و نوع پوشش کارمندان در این جلسه مباحثی مطرح شد. این همایش و مطالب آن به صورت فصلی (ماهانه) ادامه دار خواهد بود.

وی‌ عنوان کرد: شهدای مدافع حرم و شهیدای هشت سال دفاع مقدس مانند شهید مصطفی چمران به ما اثبات کردند که می شود در ترویج فرهنگ معروفات اقدامات موثری را انجام داد. و هر کدام از ما نه تنها باید آمر به معروف باشیم، بلکه باید احیا کننده این واجب در بین مردم و مسئولان باشیم.

غزاله شهیدی

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.651358127594
Qt: 1.5295381546021