چهارشنبه, ۰۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۶:۳۸
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • حوزه شهردار
چچ
2K3YryDZiCDZhdix2LLZiiDYqNix2KfZiiDZgdi52KfZhNmK2Kog2KjYs9mK2KzZitin2YYg2K/YsSDYrtiv2YXYqiDYqNmHINmF2LHYr9mFINmI2KzZiNivINmG2K/Yp9ix2K8=

شهردارمشهد الرضا(ع)؛

حد و مرزی برای فعالیت بسیجیان در خدمت به مردم وجود ندارد

شهردارمشهد الرضا(ع) با اشاره به اینکه بسیج یعنی تحرک و حرکت برای انجام کارهای برزمین مانده گفت: فضا برای فعالیت و تحرک بسیجیان در خدمت به مردم در تمامی عرصه های مدیریت شهری فراهم است و حد و مرزی ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید عبدالله ارجائی در نشست با بسیجیان شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و با حضور رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر برگزار شد، با اشاره به اینکه بسیجی هستم و به آن افتخار می کنم، افزود: معنایی در بسیج نهفته و آن تحرک است و تحرک در ذات کلمه بسیج وجود دارد.

وی اضافه کرد: بسیج به فرمان امام (ره) برای حضور در عرصه های مختلف و انجام کارهای برزمین مانده از بدنه مردم تشکیل شد، بسیج هرجا که نیاز به تحرک و حرکت بوده از عرصه دفاع از مرزوبوم گرفته تا عرصه های فرهنگی و اقتصادی به صورت جهادی برای حل مشکلات کشور ورود پیدا کرده است.

شهردارمشهد الرضا(ع) با بیان اینکه بسیج یعنی تحرک، فعالیت و نیروی آماده به کار، اظهارکرد: خوشبختانه بسیج و بسیجیان شهرداری و شورای اسلامی شهر بسیار فعال و تاثیر گذاربوده و ظرفیت بسیار خوبی برای ارائه خدمت بهتر به مردم هستند.

ارجائی ادامه داد: شهرداری سازمانی است که اقشار مختلف مردم از لحظه تولد تا وفات، پیر و جوان، زن ومرد صبح تا شب با خدمات آن سروکار دارند و انتظار این است که بسیجیان شهرداری به همین اندازه برای خدمات رسانی به مردم فعال باشند.

وی تصریح کرد: فضا برای فعالیت و تحرک بسیجیان جهت خدمت به مردم در تمامی عرصه ها فراهم است و حد و مرزی ندارد.

شهردارمشهدالرضا(ع) با اشاره به اینکه امروز اولویت ما اقتصاد است، خاطرنشان کرد: وضع مردم در حوزه اقتصادی و اشتغال مناسب نیست؛ لذا باید با حرکتی جهادی و بسیجی وار در هربخش و حوزه ای که حضورداریم برای رفع این مشکلات داشته باشیم.

ارجائی گفت: همه به ویژه بسیجیان باید در راستای جلب رضایت مردم تلاش و پشتکار داشته باشند؛ زیرا این موضوع افزایش سرمایه اجتماعی را برای مدیریت شهری و انقلاب به همراه خواهد داشت.

وی افزود: در این راستا باید دربخش های مختلف شهرداری میز مشترک خدمت راه اندازی شده و بسیجیان هرچه در چنته دارند برای خدمت بهتر به مردم به کار بگیرند.

شهردارمشهدالرضا(ع) با تاکید براینکه بسیجیان فعال در مدیریت شهری کمربندهای خود را برای خدمت بی منت به مردم محکم تر ببندند، ادامه داد: شهرداری را دستگاه سیاسی نمی دانیم و به دنبال سیاسی کاری در شهرداری نیستیم ما کارآمدی و خدمت به مردم را سرلوحه کارها قرارداده ایم و در این مسیر از افراد کارآمد استفاده خواهیم کرد.

مجیدخبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.0233866373698
Qt: 1.9799478054047