چهارشنبه, ۰۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۷:۲۱
چچ
2KjYs9mK2KzZitin2YYg2YXYr9mK2LHZitiqINi02YfYsdmKINm+2KfZiiDZg9in2LEg2K7Yr9mF2Kog2KjZhyDZhdix2K/ZhSDZh9iz2KrZhtivINmIINiu2YjYp9mH2YbYryDYqNmI2K8=

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی مشهدالرضا(ع)؛

بسیجیان مدیریت شهری پای کار خدمت به مردم هستند و خواهند بود

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر و فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهدالرضا(ع) گفت: بسیجیان مدیریت شهری پای کار خدمت به مردم هستند و خواهند بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حسین حسامی در نشست شهردار با بسیجیان شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد که با حضور رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر برگزارشد، افزود: بسیج یک مکتب، رویکرد، چشم انداز و تفکر است، وقتی در قالب بسیج روحیه ایثار و از خود گذشتگی ظهور می کند بسیجی در میدان دفاع مقدس حماسه می آفریند.

وی اضافه کرد: در حوزه سازندگی و زیرساختی وقتی تفکر بسیج به میان می آید، بسیجیان پیشرو و پیشگام هستند، همچنین در زمان بحرانها و کمک به مردم در حوادث سیل و زلزله و.. نیز بسیجی مرد میدان است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر و فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی شهرمشهدالرضا(ع)، تصریح کرد: در مجموع نگاه و روحیه بسیجی این است که در هر قالبی که باشد کار را با تاسی از دین و مذهبی که پایبند به آن است باید به درستی انجام دهد.

حسامی ادامه داد: بسیج شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد الرضا (ع) در حوزه های مختلف کمک های مومنانه،رزمایشهای مواسات و مدیریت شرایط سخت ویروس کرونا فعالیت های چشمگیری داشته است.

وی با بیان اینکه بسیج در حوزه مدیریت شهری نیز به صورت فنی و تخصصی حضور دارد، خاطرنشان کرد: مهمترین هدفگذاری بسیج کارمندان به خصوص در مدیریت شهری تربیت کارکنانی در تراز انقلاب اسلامی است.

رئیس کمیسیون برنامه وبودجه شورای شهر و فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی شهرمشهدالرضا(ع) گفت: اگر افتخار خدمت در مجموع خدوم شهرداری را داریم و در کنارش افتخار بسیجی بودن را نیز داراهستیم، نباید در خدمت رسانی و رفع مشکلات مردم از هیچگونه تلاشی کوتاهی کنیم.

حسامی ادامه داد: بسیجیان در مناطق و سازمانها بازوان اجرایی و تخصصی مجموعه در خدمت رسانی به مردم هستند.

وی اضافه کرد: بسیجیان شهرداری و شورای اسلامی مشهد الرضا (ع) طبق فرمایشات حضرت آقا که می فرمایند «بسیج نیروی کارآمد کشور برای همه میدان ها است» هرجایی که مدیریت شهری نیاز داشته برای کمک ورود پیدا کرده و پای کار بوده اند و با تمامی سختی هایی که وجود داشته نگذاشته اند پرچم برزمین بماند و همه جا نمونه بوده و نمونه خواهند بود.

رئیس کمیسیون برنامه وبودجه شورای شهر و فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی شهرمشهدالرضا(ع)، افزود: بسیجیان ما هرجا که نیاز بوده از توزیع بسته های معیشتی میان نیازمندان، توزیع بسته های بهداشتی میان جانبازان در دوران کرونا و اقدامات جهادی برای رفع محرومیت حضور داشته و همچنان پای کار هستند.

مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.0208888053894
Qt: 1.9984934329987