چهارشنبه, ۰۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۷:۵۱
چچ
2KjYs9mK2KzZitin2YYg2YXYr9mK2LHZitiqINi02YfYsdmKINio2LHYp9mKINix2YHYuSDZhdi02YPZhNin2Kog2KjZhyDZhdiv2YrYsdin2YYg2YPZhdmDINmD2YbZhtiv

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد الرضا(ع)؛

بسیجیان مدیریت شهری برای رفع مشکلات به مدیران کمک کنند

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد الرضا(ع) با اشاره به ظرفیت های بالای بسیج گفت: بسیجیان مدیریت شهری برای رفع مشکلات به مدیران کمک کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حسن موحدیان در نشست سید عبدالله ارجائی شهردارمشهد با جمعی از بسیجیان شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد الرضا (ع)، افزود: بسیجیان به دلیل دارا بودن تواضع، صداقت و درستکاری در بدنه مدیریت شهری نفوذ دارند و برای ائتلای انقلاب و خدمت به مردم تلاش می کنند.

وی اضافه کرد: مدیریت شهری به دنبال خدمت رسانی بهتر به مردم و تحقق اهداف انقلاب اسلامی است، موضوعی که بسیجیان عزیز نیز به دنبال آن هستند؛ لذا می توانیم با کمک بسیج به اهداف مان که همانا خدمت بی منت به مردم است دست پیدا کنیم.

همچنین درادامه این نشست، سرهنگ ابوالفضل کهنسال مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه امام رضا(ع) نیز با تقدیر از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مشهد در حمایت از اقدامات حوزه مقاومت بسیج شهرداری، گفت: فعالیت های فرهنگی بسیج شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد درشهر و فضای مجازی خوب است.

وی اضافه کرد: انجام فعالیتهای فرهنگی برای کارمندان شهرداری که وظیفه خدمات رسانی به مردم را دارند بسیار اهمیت دارد؛ زیرا اگر برخورد کارمندان با مردم خوب بوده و کار آنها را به نحو مطلوب انجام دهند رضایت مردم را در پی خواهد داشت که این موضوع به عملکرد مجموع نیز کمک خواهد کرد.

مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه امام رضا(ع) افزود: بسیج در ادارت و سازمانها به دنبال کمک به مدیران در ارائه بهتر خدمت به مردم است و برهمین اساس اهدافش را تعریف و اجرایی کرده است.

مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.078918615977
Qt: 0.64037561416626