چهارشنبه, ۰۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۸:۳۵
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • حوزه شهردار
چچ
2YXYr9mK2LHZitiqINi02YfYsdmKINin2LIg2YXZh9mK2KfYqtix2YrZhiDYstmF2YrZhtmHINmH2Kcg2KjYsdin2Yog2K7Yr9mF2Kog2KfYs9iq

شهردار مشهد الرضا علیه السلام؛

مدیریت شهری از مهیاترین زمینه ها برای خدمت است

شهردار مشهد الرضا علیه السلام گفت: اساس کار این است که انسان در طول عمر خود با تمام توان خدمت کند و جایگاه فرد اهمیتی ندارد. مسلما یکی از مهیاترین زمینه ها برای خدمت، فضای مدیریت شهری است که امکان خدمت بسیار گسترده، عمیق و پیچیده را فراهم و لبه های بسیار زیادی برای تماس با مردم دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید عبدالله ارجائی در نشست هم اندیشی شهرداران ادواری مشهد مقدس، اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی یک سازمان اجتماعی است و این تغییر وتحولات در قوای سه گانه، مدیریت شهری، وزارت خانه های مختلف و ... از این باب است که تقسیم وظایف صورت بگیرد و مردم طرف حساب خود را بشناسند.

وی افزود: اساس کار این است که انسان در طول عمر خود با تمام توان خدمت کند و جایگاه فرد اهمیتی ندارد. مسلما یکی از مهیاترین زمینه ها برای خدمت، مدیریت شهری است که امکان خدمت بسیار گسترده، عمیق و پیچیده را فراهم و لبه های بسیار زیادی برای تماس با مردم دارد.

شهردار مشهد الرضا علیه السلام بیان کرد: شاید مردم به دلیل فشارهای بین المللی و .. در دوران مختلف حال و روز خوبی نداشته باشند . باورم بر این است که تنها راه برون رفت از چالش ها و مشکلات موجود، وحدت کامل در زمینه برنامه ریزی و اجرا است.

ارجائی خاطرنشان کرد: زمانی مشکلات پشت سر گذاشته می شود که در فضای کارشناسی، پتانسیل های موجود کشور چه در مجلس و چه در مدیریت شهری پای کار بیاید.

وی اضافه کرد: امروز فضای مناسبی در شهر فراهم است و نیروهای معتقد به اسلام باید دست به دست یکدیگر دهند تا تحت حمایت حضرت آقا حرکت کنیم. شرایط کنونی سخت تر از برهه های قبل نیست اما به دلیل شرایط موجود مقداری پیچیده تر است که امیدوارم به سلامت از آن عبور کنیم و انقلاب به مقطع جدیدی وارد شود.

شهردار مشهد الرضا علیه السلام گفت: از حضور همه عزیزان ممنونم و امیدوارم نشست مفیدی داشته باشیم و ثمرات آن نصیب مردم شود.

وی با پربار خواندن جلسه و با ابراز امیدواری برای تشکیل هرچه سریعتر دوباره این جلسات، افزود: جلسه ای که شهردار بعدی مشهد بر این مبنا تشکیل خواهد داد، بسیار نزدیک است و باید از فرصت باقی مانده استفاده کنیم.
ارجائی ادامه داد: در تلاشیم تا با کمک شما عزیزان سیستم مدیریت دانش را برای شهرداری راه اندازی کنیم. این سیستم در قالب کتاب، ویدیو و... برای انتقال تجربه به شهرداران، معاونان، مدیران مناطق و سازمان و... خواهد بود. زیرا حیف است از تجربیات شما استفاده نشود.
شهردار مشهدالرضا در پایان گفت: افرادی امین تر و متخصص تر از شما عزیزان برای من وجود ندارد و از شما درخواست دارم تا هرگونه انتقاد را هرطور صلاح میدانید به من انتقال دهید.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.6387780507406
Qt: 1.3478944301605