چهارشنبه, ۰۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۹:۳۹
چچ
2LTZh9ix2K/Yp9ix2KfZhiDYrtin2K/ZhdmK2YYg2LTZh9ixINmH2LPYqtmG2K8=

شهرداران خادمین شهر هستند

دومین شهردار مشهد مقدس پس از انقلاب در نشست شهرداران ادواری مشهد اظهار کرد: هر کدام از شهرداران مسوولیتی داشتند و با توجه به محدودیت های زمان و مکان، به مردم خدمت کردند، برخی بیشتر برخی کمتر اما همه خادمین شهر هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد؛ جواد حسینی مهر، دومین شهردار مشهد مقدس پس از انقلاب بااشاره به سابقه برگزاری نشستهای ادواری شهرداران مشهد گفت: بنیانگذار چنین نشست هایی آقای نوروزی بودند تا از این طریق تجربیات مدیران در اختیار یکدیگر قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه وضعیت شهرداری از سال 57 بهتر شده است، افزود: بسیار علاقه مند بودم با آقای کلایی دیدار داشته باشم زیرا تمیزی، زیبایی و فعالیت های عمرانی شهر در دوره ایشان انجام شده است.

حسینی مهر ضمن آرزوی سلامتی و شادکامی برای همه کسانی که مسئولیت شهرداری مشهد را پذیرفته اند، اظهار کرد: هر کدام از شهرداران مسوولیتی داشتند و با توجه به محدودیت های زمان و مکان، به مردم خدمت کردند، برخی بیشتر برخی کمتر اما همه خادمین شهر هستند .

وی با انتقاد از نبود تصاویر شهرداران ادوار مختلف مشهد در سطح شهر، بیان کرد: زمانی عکس همه خادمین به مردم را در شهر می دیدیم، اما چرا عکس شهرداران در حال حاضر در سطح شهر، نیست؟ مگر شهرداران جز خادمین شهر نبودند؟

حق مشهد را بگیرید!

در بخش دیگری از این نشست محمود متولی حبیبی، پنجمین شهردار مشهد مقدس پس از انقلاب، عنوان کرد: مشهد شهر ویژه ای است و شاید در دنیا اینگونه شهری وجود نداشته باشد. مهم ترین ویژگی این شهر زائر پذیری و حرم مطهر امام رضا (ع)است.

وی ادامه داد: در سال 30 میلیون زائر به مشهد مشرف می شوند و متوسط اسکان این زائران 3.5 روز است که هزینه شهر را افزایش می دهد؛ زیرا همانگونه که میدانید هزینه زائر برای شهر از مجاوران بیشتر است و دولت یک ریال به خاطر این هزینه ها به شهر پرداخت نمی کند.

حبیبی با بیان اینکه یک بیست و هشتم بودجه کشور باید سهم مشهد شود، گفت: از آقای ارجایی درخواست می کنم در این دوره حق مشهد را از بودجه ای که برای زائرین هزینه می شود، بگیرند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 0.8893780708313
Qt: 0.35837626457214