چهارشنبه, ۰۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۹:۴۱
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • حوزه شهردار
چچ
2KjYsdin2Yog2YXYqNin2LHYstmHINio2Kcg2YHYs9in2K8g2KfYsiDYqtmD2YbZiNmE2YjamNmKINix2YjYsiDYp9iz2KrZgdin2K/ZhyDZg9mG2YrYry8g2LLYp9im2LHYp9mGINio2LHYp9mKINmF2LTZh9ivINm+2KrYp9mG2LPZitmE2Yog2YjZitqY2Ycg2YfYs9iq2YbYrw==

برای مبارزه با فساد از تکنولوژی روز استفاده کنید/ زائران برای مشهد پتانسیلی ویژه هستند

شهردار اسبق مشهد با بیان اینکه مبارزه با فساد از طریق سیستم قضایی ممکن نیست گفت: برای مبارزه با فساد از تکنولوژی و علم روز استفاده کنید، تمرکز خودر ا بر زائر و مجاور بگذارید و به جای تقاضای پول از دولت مصوبه ایجاد کنید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد؛ احمد نوروزی، دوازدهمین شهردار مشهد مقدس در نشست شهرداران ادواری مشهد، ضمن آرزوی موفقیت برای آقای ارجائی گفت: این نشست ها کلاس های فوق العاده ای است؛ زیرا از دوستان درس گرفتیم و تجربیات زیادی به ما منتقل شده است.

وی ادامه داد: مهم نیست چه کسی شهردار است و چه گرایشی دارد بلکه مهم این است که حاضر باشیم برای بهبود شهر به یکدیگر کمک کنیم تا وضعیت شهر بهتر شود.

نوروزی با بیان اینکه زمانی آقای شهرستانی به ما گفتند که در شهرداری به فکر میزان بودجه نباش بلکه به نیاز شهر فکر کن و براساس آن برنامه ریزی کن! افزود: پول خلق می شود، نباید منتظر میزان درآمد شهرداری بود بلکه با استفاده از کارمندان خلاق و سرعت در تصمیم گیری می توان پول خلق کرد.

وی افزود: شهرداری پتانسیل های زیادی دارد پیشنهاد بنده این است که تمرکز خود را بر موضوع زایر و مجاور بگذارید. میانگین حضور زائر در حرم 36 دقیقه تا 3 ساعت است، یعنی مابقی ساعت در بیرون از حرم است، ما برای وقت آزاد زائر برنامه ریزی نکردیم. طرح جامع زیارت آماده شده و مطالعات آن تکمیل شد اما اجازه کار ندادند. این بزرگترین پتانسیلی است که می توانید برنامه ریزی و کار کنید و به جای اینکه از دولت تقاضای پول کنید، مصوبات ایجاد کنید.

نوروزی اظهار کرد: توصیه می کنم از علم و تکنولوژی روز استفاده شود زیرا نمی توان با انتظامات و سیستم قضایی و.... جلوی فساد را بگیریم بلکه باید از طریق سیستمی کردن و حذف امضای طلایی جلوی این مساله را بگیریم، اگر اعتماد جلب کنید، سرمایه گذار مشارکت می کند. برخی پروژه ها به دلیل زیادی خواهی ها متوقف می شود. سرمایه گذاران افغان فرصت خوبی هستند و علاقه زیادی به زندگی در این شهر دارند.

شهرداری سازمانی شهردار محور است

در ادامه محمد رضا کلائی شهردار سابق مشهد نیز افزود: شهرداری یک سازمان شهردار محور و عمده کارها نیز بر روی دوش شهردار است.

وی با بیان اینکه ما از هیچ کمک، دعا و حمایتی در هیچ مقطعی به شهردار مشهد دریغ نمی کنیم، بیان کرد: امیدواریم به برکت انتخاب درست دوستان و حمایت همه بزرگواران آقای ارجائی هم بتوانند موفق باشند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.6728307406108
Qt: 1.4787831306458