پنجشنبه, ۰۴ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۰۹
چچ
2KzZhdi5INii2YjYsdmKINmIINiu2LHZiNisINio2YrYtCDYp9iyIDYwINiq2YYg2LLYqNin2YTZhyDZiCDYttin2YrYudin2Kog2KfYsiDZg9in2YQg2K/YsdmI2Yo=

جمع آوری و خروج بیش از 60 تن زباله و ضایعات از کال دروی

شهردار منطقه سه مشهد مقدس از جمع‌آوری و خروج بیش از 60 تن زباله و ضایعات از کال دروی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امید رضا رحمانیان با اعلام این خبر، افزود: متاسفانه شاهد آن هستیم که حجم زیادی زباله در مسیر کال دروی، توسط شهروندان به این کال ریخته شده و توسط فاضلاب رها شده، به پایین دست کال یعنی منطقه سه می‌رسد و در این منطقه نیز بر حجم زباله‌های ریخته شده در کال افزوده می‌شود.

وی ادامه داد: پاکسازی کال دروی از وجود زیاله نیز به صورت مستمر در دستور کار خدمات شهری این منطقه قرار داشته و انجام می‌شود تا علاوه بر زیباسازی سیما و منظر شهری، از ایجاد آلودگی محیط زیست شهری جلوگیری شود.

رحمانیان تصریح کرد: از مدتی قبل، با توجه به اجرای پروژه در کال دروی و انحراف مسیر آب، ورود ماشین آلات به این کال برای تخلیه زباله‌ها و ضایعات جمع‌آوری شده و دپو شده توسط پاکبان‌ها فراهم نشده بود که روز گذشته با ایجاد رمپ موقت و ورود ماشین‌آلات به این کال، بیش از 60 تن زباله جمع‌آوری شده توسط بیش از 50 نیروی کارگری در طول مسیر دو نیم کیلومتری این کال، تخلیه شد.

وی گفت: یک دستگاه لودر سنگین، یکدستگاه مینی لودر، 2 دستگاه خاور، دو دستگاه بازوغلتان سنگین و 7 دستگاه خودرو مکانیزه حمل زباله نیمه سنگین در این اقدام مشارکت داشتند.

با توجه به اینکه جمع‌آوری زباله از درب منازل انجام می‌شود امیدواریم با رعایت نظافت و بهداشت بیش از پیش توسط شهروندان، شاهد ریختن زباله در جوی، کانال و کال‌های سطح منطقه نباشیم.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 0.96752802530924
Qt: 0.42214155197144