جمعه, ۰۵ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۱۸
چچ
2KrZiNiz2LnZhyDZiNix2LLYtCDZh9mF2q/Yp9mG2Yog2LLZhdmK2YbZh+KAjNiz2KfYsiDZhti02KfYtyDZiCDYs9mE2KfZhdiqINin2KzYqtmF2KfYudmKINin2LPYqi8g2LTZh9ixINin2YXYp9mFINmF2YfYsdio2KfZhtmKINmH2Kcg2KjYp9mK2K8g2KLYsdin2YXYtCDYqNiu2LQg2Ygg2YbYtNin2Lcg2KLZiNixINio2KfYtNiv

شهردار مشهد الرضا(ع)؛

توسعه ورزش همگانی زمینه‌ساز نشاط و سلامت اجتماعی است/ شهر امام مهربانی ها باید آرامش بخش و نشاط آور باشد

شهردار مشهدالرضا(ع) گفت: امروز دور جدیدی از فعالیت‌های همگانی را آغاز می‌کنیم، ورزش همگانی موجب ایجاد همبستگی برای همه هم‌وطنان و همسایگان امام رضا است و امیدواریم با توسعه ورزش همگانی در اقصی نقاط شهر بتوانیم زمینه نشاط اجتماعی و سلامت مردم را فراهم کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید عبدالله ارجائی در همایش پیاده‌روی خانوادگی که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، به میزبانی شهرداری مشهد در کوه پارک، برگزار شد، ضمن اعلام این مطالب، افزود: ورزش در اولویت برنامه دوره ششم مدیریت شهری است زیرا می‌تواند نشاط اجتماعی را فراهم کند.

وی اولویت دوره ششم مدیریت شهری در حوزه ورزش را به سه دسته تقسیم کرد و توضیح داد: دسته اول مربوط به توسعه ورزش همگانی در سطح زیرساختی و رویدادی است، امروزه با توسعه شهرنشینی، کم‌تحرکی در کشور ما تبدیل به یک معضل شده است، اما ورزش همگانی نشاط و آرامش را به‌ صورت خانوادگی به جامعه تزریق و ایجاد همبستگی می‌کند که این مساله می‌تواند قلب‌ها را به هم نزدیک کند و باعث ایجاد سرمایه اجتماعی شود.

شهردار مشهدالرضا(ع) ادامه داد: در دسته دوم ورزش بانوان را داریم و امیدواریم بتوانیم ظرف دو سال تمامی پارک‌های سطح شهر را برای ورزش آنان مهیا کنیم، در دسته سوم نیز ورزش جانبازان و معلولین عزیز را دنبال خواهیم کرد، این برنامه‌ها آغازشده و ان شاالله امتداد خواهد داشت.

ارجائی افزود: ان شاالله مردم عزیزمان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی باعث کم‌رنگ شدن کرونا شوند تا بتوانیم روزبه‌ روز این گردهمایی‌ها را افزایش دهیم و باعث نشاط و شادی مردم عزیزمان شویم، شهر امام مهربانی‌ها علی ابن موسی‌الرضا باید شهری آرامش‌بخش و نشاطآور باشد.

وی در پایان از هیات ورزش‌های همگانی، سپاه امام رضا (ع) و اعضای شورای شهر مشهد مقدس برای کمک به برگزاری این مراسم تشکر کرد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.4311173756917
Qt: 2.5168223381042