جمعه, ۰۵ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۳۵
چچ
2KfYtdmE2KfYrSDZh9mG2K/Ys9mKINiq2YLYp9i32Lkg2KjZiNmE2YjYp9ix2YfYp9mKINmI2YPZitmEINii2KjYp9ivINmIINi02YfZitivINio2LHZiNmG2LPZig==

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد؛

اصلاح هندسی تقاطع بولوارهای وکیل آباد و شهید برونسی

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: با توجه به مشکلات ترافیکی زیرگذر دوربرگردان وکیل آباد محدوده وکیل آباد 64، اصلاح هندسی این محدوده در دستور کار قرار گرفت و عملیات اجرایی آن توسط سازمان عمران به اتمام رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی با اعلام این خبر، افزود: با توجه به اینکه مدتی مسیر زیرگذر بولوار وکیل آباد بسته شده بود، به درخواست شهروندان بازگشایی این زیرگذر مجددا مدنظر قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به مشکلاتی از قبیل وجود دو ناحیه تداخلی با طول غیر استاندارد در شرق و غرب پلکان قطارشهری، عدم امکان مدیریت ترافیک در دوربرگردان زیرگذر در زمان نیاز، انسداد مسیر تندرو بلوار وکیل آباد که سبب بروز مشکلات ترافیکی در تندرو شریان اصلی و پدافندی می‌شد و همچنیبن دسترسی سواره مستقیم غیر مجاز کاربری های حاشیه ای بولوار به تندرور این اصلاح هندسی مدنظر قرار گرفت.

کاظمی ادامه داد: برهمین اساس و برای رفع این مشکلات و پاسخ به درخواست شهروندان با توجه به احداث زیرگذر دوربرگردان شهید برونسی، طرح اصلاح هندسی پیش بینی شده بود.

وی تصریح کرد: با اصلاح هندسی در بولوار وکیل آباد ضمن حذف نواحی تداخلی غیر استاندارد، برقراری دسترسی خروجی بولوار شهید برونسی به وکیل آباد، برقراری دسترسی تندرو به کندرو بلوار وکیل آباد، طراحی ورودی دوربرگردان زیرگذر وکیل آباد با قابلیت مدیریت ترافیک به صورت انسداد یا بازگشایی در ساعات پیک، مشکلات ترافیکی و ایمنی به حداقل می رسد.

کاظمی بیان کرد: این طرح شامل 500 متر جدول گذاری، تخریب قسمتی از دماغه دوربرگردان زیرگذر، اجرای آسفالت و نصب تابلو علائم ترافیکی می باشد.

گفتنی است در این طرح نصب تابلو پیام متغیر در قبل از پل شهید برونسی پیش بینی شده‌ تا در مواقع لزوم، وضعیت ترافیکی دوربرگردان های وکیل آباد و بولوار شهید برونسی به رانندگان اعلام و با هدایت جریان ترافیک مشکلات ترافیکی این محدوده را تا حد ممکن کاهش دهد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.1915480295817
Qt: 2.2961695194244