شنبه, ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۲۰
چچ
2LHZiNmD2LQg2KLYs9mB2KfZhNiqINio2YrYtCDYp9iyINu327Ag2YfYstin2LEg2YXYqtix2YXYsdio2Lkg2KfYsiDZhdi52KfYqNixINm+2LHYqtix2K/YryDZhdmG2LfZgtmHINiv2Yg=

روکش آسفالت بیش از ۷۰ هزار مترمربع از معابر پرتردد منطقه دو

شهردار منطقه دو مشهد گفت: در راستای بهبود و بهسازی معابر سطح منطقه و به‌منظور ارتقا کیفیت آسفالت معابر در 6 ماهه اول سال جاری معابر بولوار جانباز، فردوسی، حرعاملی و معابر فرعی بولوار شهیدکریمی با مساحتی بیش از ۷۰ هزار مترمربع و هزینه‌ای بالغ بر هشتاد میلیارد ریال به‌صورت مکانیزه تراش و روکش آسفالت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حجت فرقانی با تاکید بر بهبود و بهسازی معابر سطح منطقه، اظهار کرد: تسهیل و ایمنی در امر تردد و بهبود عبور و مرور شهری، ساماندهی و بهسازی معابر و همچنین زیباسازی ساختار فضاهای شهری و رسیدن به استانداردهای مطلوب شهری از جمله اهداف مدیریت شهری است.

وی افزود: بالابردن سطح کیفیت زندگی شهری، به عنوان اساسی‌ترین مفهوم در برنامه‌ریزی شهری بوده و شهرداری منطقه دو با استفاده از حداکثر ظرفیت‌ها و استمرار اجرای پروژه‌های عمرانی در سطح منطقه،در حال خدمت‌رسانی به شهروندان است.

شهردار منطقه دو مشهد بیان کرد: در راستای بهبود و بهسازی معابر سطح منطقه و به‌منظور ارتقا کیفیت آسفالت معابر در شش ماهه اول سال جاری معابر بولوارجانباز، فردوسی، حرعاملی و معابر فرعی بولوارشهید کریمی روکش آسفالت شد.

فرقانی تاکید کرد: این پروژه با مساحتی بیش از ۷۰ هزار مترمربع و با هزینه‌ای بالغ بر هشتاد میلیارد ریال به‌صورت مکانیزه تراش و روکش آسفالت شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.9298273722331
Qt: 1.8809306621552