شنبه, ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۲۱
چچ
2YbYtdioINiv2YPZhCDZhdiu2KfYqNix2KfYqtmKINiq2KzZhdmK2LnZiiDYr9ixINmD2YjZhyDZvtin2LHZgyDZhdi02YfYrw==

نصب دکل مخابراتی تجمیعی در کوه پارک مشهد

شهردار منطقه 9 مشهد از نصب دکل مخابراتی تجمیعی در کوه پارک مشهد به منظور تقویت شبکه ارتباطی و افزایش میزان پوشش مطلوب خدمات دهی اپراتورهای تلفن همراه در محدوده این بوستان بزرگ شهری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد ، جواد اصغری با اعلام این خبر، اظهار کرد: باتوجه به موقعیت مکانی کوه پارک مشهد و مشکلات ارتباطی یا پوشش ضعیف آنتن دهی اپراتورهای تلفن همراه در محدوده این بوستان، به منظور افزایش سطح رفاه شهروندان و ارتقای شبکه ارتباطی ، دکل مخابراتی تجمیعی در این بوستان جانمایی و نصب شد.

شهردار منطقه 9 افزود : طبق اعلام نیاز شهروندان و بررسی های صورت گرفته و در راستای رفع این درخواست، پروژه مکان یابی و نصب دکل مخابراتی توسط کمیته مکان یابی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از آبان ماه سال گذشته آغاز و پس از طراحی و اجرای فونداسیون، نسبت به نصب سازه این دکل مخابراتی با همکاری آن سازمان در کوه پارک مشهد اقدام شد .

اصغری تصریح کرد: دکل مخابراتی مذکور به ارتفاع 36 متر و در ضلع شمالی ارتفاعات کانون 4 کوه پارک جانمایی شده است که ظرفیت میزبانی از تماس اپراتورهای خدمت رسان شبکه همراه کشور را به صورت تجمیعی دارا است که در حال حاضر تجهیزات اپراتور ایرانسل بر روی آن نصب و راه اندازی شده است و تجهیزات ارتباطی اپراتورهای همراه اول، شاتل و ... نیز بزودی بر روی آن نصب خواهد شد .

اصغری خاطرنشان کرد : با این اقدام، میزان پوشش آنتن دهی و ارائه خدمات اپراتورهای تلفن همراه در محدوده کوه پارک به حد قابل قبول رسیده و شهروندان و کوهنوردان می توانند از خدمات ارتباطی آن در این بوستان بهره مند شوند.

گفتنی است کوه پارک مشهد از سال گذشته در اختیار شهروندان قرار گرفته است که تاکنون پروژه های متعدد عمرانی - گردشگری از جمله احداث 10 هزار متر مربع مسیر پیاده روی، احداث بزرگترین زمین بازی کودکان به مساحت 5 هزار مترمربع ، جانمایی بزرگترین پرچم ایران در شرق کشور ، احداث 1300 متر مربع مجموعه ورزشی روباز ، ایجاد 5 کیلومتر طول مسیر دوچرخه سواری، احداث 2 آبشار مصنوعی بزرگ و .... در آن اجرا شده است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.9826639493306
Qt: 1.9758591651917