یکشنبه, ۰۷ آذر ۱۴۰۰ ۲۲:۱۲
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • انتخاب سردبیر
چچ
2LHYp9mH4oCM2KfZhtiv2KfYstmKINiv2KjZitix2K7Yp9mG2Ycg2b7ZitmI2LPYqiDYsdiz2KfZhtmH4oCM2KfZiiDYr9ixINi02YfYsdiv2KfYsdmKINmF2LTZh9iv

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل شهرداری خبر داد؛

راه‌اندازی دبیرخانه پیوست رسانه‌ای در شهرداری مشهد

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل شهرداری مشهد گفت: هدف از راه‌اندازی دبیرخانه پیوست رسانه‌ای این است تا مسائلی مانند پوشش‌های خبری، اطلاع رسانی و اقناع افکار عمومی در خصوص اقدامات و طرح‌های مهم مجموعه شهرداری طراحی، تدوین و اجرا شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد به نقل از ایسنا؛ سید ناصر نعمتی درمورد اولویت‌های مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل شهرداری مشهد در دوره جدید، اظهار کرد: آموزش‌های تخصصی در حوزه رسانه و روابط‌عمومی به همکاران روابط‌عمومی نخستین اولویت این مرکز است. بر این اساس برنامه جامع آموزشی برای همکارانی که هم‌اکنون در مجموعه فعالیت دارند، در حال تدوین است.

وی افزود: اولویت دیگر بازگرداندن مجموعه روابط‌عمومی شهرداری به جایگاه‌ حرفه‌ای خود است. متاسفانه در حال حاضر این حوزه به دلایل متفاوت از جایگاه حرفه‌ای خودش فاصله گرفته و ما سعی داریم اقدامات حرفه‌ای را به این حوزه‌ها برگردانیم و با برنامه‌ریزی دقیق حوزه اطلاع‌رسانی و بین الملل را سر و سامان دهیم.

نعمتی با بیان اینکه قصد داریم برای نخستین بار در شهرداری مشهد دبیرخانه پیوست رسانه‌ای راه‌اندازی کنیم، تصریح کرد: راه‌اندازی این دبیرخانه با این هدف انجام‌می‌شود تا مسائلی مانند پوشش‌های خبری، اطلاع‌رسانی و اقناع افکار عمومی در خصوص اقدامات و طرح‌های مهم مجموعه شهرداری طراحی، تدوین و اجرا شود. همچنین این دبیرخانه در گام بعدی به موضوع ارزیابی رسانه‌ای نیز خواهد پرداخت. امیدواریم با راه‌اندازی این دبیرخانه اقدامات مثبتی درحوزه فعالیت رسانه‌ای شهرداری مشهد اتفاق بیفتد.

وی اضافه کرد: همچنین قصد داریم جایگاه فعالیت‌های بین‌المللی شهرداری مشهد را ارتقا دهیم؛ بنا به دستور شهردار مشهد قرار است فعالیت‌های بین‌المللی در مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل شهرداری تجمیع شود تا در همکاری‌های بین‌المللی مشهد با شهرهای دیگر بهره‌وری‌های موثرتری اتفاق بیفتد.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: پیش از این مشهد با شهرهای مختلف همکاری‌های متفاوتی داشته است، اما شاید به اندازه لازم نتوانسته از این فرصت همکاری‌ها استفاده موثری داشته باشد. ما به دنبال این هستیم که بتوانیم این استفاده موثر را رقم بزنیم.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.0194001197815
Qt: 1.8874123096466