دوشنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۳:۴۶
چچ
2LXYr9mI2LEg2KjYp9mE2Log2KjYsSDbs9u027Ag2KfYrti32KfYsSDYqNmHINmF2KfZhNmD2KfZhiDYrtmI2K/YsdmI2YfYp9mKINmB2LHYs9mI2K/ZhyDYsdmH2Kcg2LTYr9mH

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد خبرداد؛

صدور بالغ بر ۳۴۰ اخطار به مالکان خودروهای فرسوده رها شده

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد از صدور بالغ بر ۳۴۰ اخطاریه از ابتدای سال جاری تاکنون در کلانشهر مشهد به مالکان خودروهای فرسوده رها شده در سطح شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید محسن رهنمایی با اعلام این خبر اظهار کرد: خودروهای فرسوده در سطح معابر شهری علاوه بر ایجاد نازیبایی در محیط شهری، مشکلات را نیز برای ساکنین مجاور آن معبر ایجاد می کنند که در همین راستا مدیریت شهری با صدور اخطاریه به مالکان این خودروها تلاش می کند تا نظم بیشتری در محیط شهری ایجاد شود.

وی افزود: آمارها نشان می‌دهد از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر ۳۴۰ اخطاریه جمع‌آوری خودروهای فرسوده برای مالکان صادر شده است که از این تعداد، ۲۷۰ مورد توسط مالکان جمع آوری شده است.

رهنمایی بیان کرد: بر اساس ضوابط موجود، خودروهای فرسوده رهاسازی شده در سطح شهر در صورتی که پس از صدور اخطاریه مدیریت شهری، توسط مالکان جمع آوری نشوند، توسط نیروهای انتظامی به پارکینگ های مجاز هدایت خواهد شد.

وی اضافه کرد: در سال جاری بیشترین موارد مربوط به رهاسازی خودروهای فرسوده به ترتیب در مناطق، سه، دو و هشت به ثبت رسیده است.

رهنمایی خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده خودروهای فرسوده رهاسازی شده در معابر شهری با سامانه ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری مشهد تماس حاصل کنند تا نسبت به صدور اخطاریه برای مالکان و جمع‌آوری این خودروها اقدام شود.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.2371606826782
Qt: 2.3418731689453