دوشنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۴:۴۶
چچ
2KrYrNmE2YrZhCDYp9iyINin2YHYqtiu2KfYsSDZgdmI2KrYqNin2YQg2K7Ysdin2LPYp9mGIMKr2K7Yr9in2K/Yp9ivINi52LLZitiy2YrCuy/ZvtmK2LTZhtmH2KfYryDZhtin2YXar9iw2KfYsdmKINmH2LTYqiDYotiw2LEg2KjZhyDZhtin2YUg2LHZiNiyINmB2YjYqtio2KfZhCDYrtix2KfYs9in2YY=

با حضور شهردار مشهد الرضا علیه السلام و در سالروز گل خاطره انگیز خداداد عزیزی به استرالیا انجام شد؛

تجلیل از افتخار فوتبال خراسان «خداداد عزیزی»/پیشنهاد نامگذاری هشت آذر به نام روز فوتبال خراسان

شهردار مشهد الرضا علیه السلام با اشاره به اهمیت هشت آذر گفت: پیشنهاد من به هیات فوتبال استان و شورای اسلامی شهر مشهد این است که تلاش کنند تا روز هشت آذر به عنوان روز فوتبال خراسان نامگذاری شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید عبدالله ارجائی در مراسم تجلیل از ورزشکار مشهدی و حماسه ساز ملبورن«خداداد عزیزی»، اظهار کرد: کسانی که در عرصه علوم استراتژیک در دنیا فعال هستند، موضوعاتی چون اقتصاد، علم، زور بازو، تسلیحات نظامی، فرهنگ، رسانه و ... را منبع قدرت می دانند.

وی با طرح این سوال که کدام استراتژی درست تر است، افزود: واقعیت این است که سرمایه انسانی منبع اصلی قدرت است؛ انسان هاهستند که برای خانواده، محله، شهر و کشور خود قدرت آفرین هستند و بعد از قدرت لایزال الهی و معنویت چیزی جز انسان نمی تواند منبع قدرت باشد.

شهردار مشهد الرضا علیه السلام با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «کار فرهنگی و تربیتی فقط با استدلال و استنتاج نیست بلکه شوق به قله ها و تهییج می خواهد، قله ها را مشخص کنید، مردم در دامنه ها حرکت می کنند»، خاطرنشان کرد: اگرمی خواهیم نیروی انسانی را تقویت کنیم، باید تهییج مردم به سمت قله ها را فراهم کنیم. حضرت امام فرمودند که مظهر قدرت جمهوری اسلامی ایران شهدا هستند بنابراین اگر امروز فرهنگ ایثار و شهادت را ترویج و خانواده شهدا را تکریم کنیم، مردم در این راستا گام برمی دارند.

ارجائی بیان کرد: برای رشد در حوزه نیروی انسانی باید قله ها را شناسایی، معرفی، تجلیل و تکریم کنیم. بسیار خوشحال هستم که درعرصه فوتبال که امروز به عنوان یک پدیده اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی مطرح می شود، در استان و شهری زندگی می کنیم که افراد شاخص زیادی دارد.

وی اضافه کرد: همه ما قبول داریم که خداداد عزیز همه ما است، خدادادی که در استان، کشور و دنیا تک است و همه با غرور آفرینی های او افتخار کردیم، با گل های او شاد شدیم و با ناراحتی های او گریه کردیم و امروز به او افتخار می کنیم؛ زیرا افتخار فوتبال خراسان خداداد عزیزی است و خوشحال هستیم که او را داریم و محکم پای کشور، وطن، انقلاب و مردم ایستاده و امروز مردم به او احترام می گذارند و او نیز عاشق مردم است.

شهردار مشهد الرضا علیه السلام با اشاره به اهمیت هشت آذر گفت: پیشنهاد من به هیات فوتبال استان و شورای اسلامی شهر مشهداین است که تلاش کنند تا روز هشت آذر به عنوان روز فوتبال خراسان نامگذاری شود.

حوریه جمالی پور

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.358257929484
Qt: 1.0436773300171