چهارشنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۱۵
چچ
2LPZhNin2YXYqtiMINmG2LTYp9i3INmIINii2LHYp9mF2LQg2YXYsdiv2YUg2KfZiNmE2YjZitiqINiv2YjYsdmHINi02LTZhSDZhdiv2YrYsdmK2Kog2LTZh9ix2Yo=

شهردارمشهدالرضا(ع) با حضور در بین ساکنان محله پایداری مطرح کرد؛

سلامت، نشاط و آرامش مردم اولویت دوره ششم مدیریت شهری

شهردارمشهدالرضا(ع) در نشست صمیمانه با ساکنان محله پایداری ضمن تاکید بر نشاط و ورزش سالم، مومنانه و اسلامی برای بانوان از اولویت مدیریت شهری برای اهتمام ورزیدن به ایجاد شادابی و نشاط میان مردم خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید عبدالله ارجائی در نشست صمیمانه با ساکنان محله پایداری که در مسجد موسی بن جعفر (ع) برگزارشد، افزود: یکی از شعارهای محوری شهرداری در دوره ششم مدیریت شهری تسری صفات امام رضا (ع) ازجمله مهربانی، علم ودانش به شهر است.

وی تصریح کرد: ما به دنبال تقویت فرهنگ همسایگی در شهر هستیم، این روزها به دلیل شرایط نامناسب اقتصادی چراغ زندگی خیلی از خانواده ها کم نور شده که نیاز است با پیروی از امام مهربانی ها معین الضعفا علی بن موسی الرضا(ع) حق همسایگی را نگاه داشته و دست نیازمندان را بگیریم و با هم مهربان باشیم.

شهردارمشهدالرضا(ع) اضافه کرد: یکی دیگر از صفات امام رضا(ع)، عالم آل محمد (ص) بودن است، برهمین اساس مشهد باید شهرعلم باشد، لذا ترویج فرهنگ مطالعه، گفت وگو، بحث های علمی و کارشناسی باید مورد توجه قرار گیرد.

ارجائی با بیان اینکه شهرداری خادم مردم است، اظهارکرد: اولویت ما به عنوان خادم در این دوره سلامت، نشاط و آرامش مردم است، در همین راستا در بحث مقابله با ویروس کرونا اماکنی را که در اختیار شهرداری بود؛ تجهیز و برای تزریق واکسن کرونا در اختیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد قراردادیم.

وی ادامه داد: همچنین برای تسهیل دسترسی افرادی که امکان راه اندازی مرکز واکسیناسیون در نزدیک محل زندگیشان نبود، تعدادی اتوبوس را تجهیز و به مناطق مختلف شهر به ویژه مناطق حاشیه ای برای انجام واکسیناسیون اعزام کردیم.

شهردارمشهد الرضا(ع) افزود: در کنار این اقدامات 20 دستگاه تاکسی نیز برای واکسیناسیون افرادی که به دلیل ناتوانی امکان خروج از منزل را ندارند اختصاص داده شده، که با مراجعه به منزل افراد ناتوان واکسن کرونا را تزریق می کنند.

ارجائی با اشاره به اینکه یکی دیگر از اولویت های ما اهتمام به شادابی و نشاط مردم است، خاطرنشان کرد: برهمین اساس سرزمین های شادی و شهربازی ها را تقویت خواهیم کرد و شرایط نشاط و ورزش سالم، مومنانه و اسلامی را برای بانوانمان فراهم خواهیم کرد.

وی گفت: نشاط و شادابی بانوان یکی از موضوعاتی است که به جد دنبال آن هستیم و برای تحقق آن فضاهایی در بوستانها را که مشرفیت ندارند، به مکانهایی آرام و با نشاط برای تفریح و ورزش دختران و بانوان محترم تبدیل خواهیم کرد.

شهردارمشهدالرضا(ع) افزود: همچنین امیدواریم با یاری هم بتوانیم در مدت زمان معقولی پروژه های عمرانی بسیارخوبی را در مناطق مختلف به ویژه در زمینه کاهش آلودگی هوا و حمل ونقل عمومی اجرا کنیم.

مجید خبیری

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.4279999732971
Qt: 1.1633951663971