چهارشنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ۱۴:۵۲
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
چچ
2KfYrNix2KfZiiDZhdin2YbZiNixINmE2K3YuNmHINi12YHYsSDYr9ixINm+2KfZitin2YbZhyDZhdiz2KfZgdix2KjYsdmKINin2YXYp9mFINix2LbYpyjYuSk=

در راستای آمادگی حوزه های خدمتگزار در پایانه های مسافربری مشهد انجام شد؛

اجرای مانور لحظه صفر در پایانه مسافربری امام رضا(ع)

در راستای آمادگی حوزه های خدمتگزار در پایانه های مسافربری مشهد با محوریت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد مانور لحظه صفر در پایانه مسافربری امام رضا(ع)، انجام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جلال قربانی مدیرعامل سازمان در این خصوص، گفت : با توجه به ضرورت آمادگی بالا کلیه خدمتگزاران در سطح پایانه های مسافربری مشهد برای برخورد با اتفاقات قابل پیش بینی و غیر قابل پیش بینی در قالب طرحهای مدیریت بحران، مانور لحظه صفر با همکاری و محوریت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد برنامه ریزی و در پایانه مسافربری امام رضا (ع) اجرایی شد .

وی افزود: در این مانور سعی شد تا لحظه وقوع مانور، ارکان مختلف سازمان و همچنین عوامل سازمان آتش نشانی از موضوع خبردار نشوند، لذا همزمان با آغاز مانور کلیه عوامل ازطریق مرکز نظارت تصویری و بی سیم سازمان مطلع و به حالت آماده باش درآمدند.

مدیرعامل پایانه های مسافربری شهرداری مشهد تصریح کرد: شناسایی نقاط خطرناک و حادثه خیز در پایانه های مسافربری، نحوه دسترسی، اطفا حریق و کمک به آسیب دیدگان احتمالی، نحوه مدیریت و پوشش خبری و اطلاع رسانی برای سایر زائران و مجاوران از اهداف برگزاری این مانور بود که توسط تیم ارزیاب احصا و در قالب گزارش مدیریتی نسبت به برطرف کردن آنها سریعا اقدام خواهد شد .

قربانی ادامه داد: امیدواریم با اجرای اینگونه اقدامات شاهد محیطی ایمن و بی خطر برای زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی در سطح پایانه‌های مسافربری مشهد باشیم .

مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 0.99984661738078
Qt: 0.48105597496033