پنجشنبه, ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۸:۴۶
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
چچ
2YXYudin2YjZhiDYudmF2LHYp9mG2Iwg2K3ZhdmEINmIINmG2YLZhCDZiCDYqtix2KfZgdmK2YMg2LTZh9ix2K/Yp9ix2Yog2YXYtNmH2K8g2YXZhti12YjYqCDYtNiv

طی حکمی از سوی شهردار مشهد؛

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد منصوب شد

طی حکمی از سوی شهردار مشهد سید خلیل منبتی به عنوان معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، در متن این حکم آمده است؛ نظر به مراتب تخصص و تعهد جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد منصوب می گردید، امید است که با توکل به خداوند متعال، سرلوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری، قانون و با اجرای دقیق سیاست ها و برنامه های ابلاغی دوره ششم مدیریت شهری در خدمت به زائرین، مجاورین و خادمین بارگاه منور رضوی موفق و موید باشید.

سوابق مدیریتی و اجرایی معاون جدید عمران حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد

سیدخلیل منبتی متولد ۱۳۴۰ دارای کارشناسی عمران و کارشناس ارشد برنامه‌ریزی شهری از دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) است.

معاون منتخب عمران حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد از سال ۶۵ ناظر عالی کل کشور بنیادمسکن انقلاب اسلامی شد.

او همچنین در خراسان‌رضوی در سمت‌های معاون اموربازسازی ومسکن روستایی بنیادمسکن، مسئول نظام مهندسی و قائم مقام مدیرکل بنیادمسکن در امور مدیریت بحران استان مشغول خدمت بوده است.

منبتی از سال۹۴ در آستان قدس رضوی معاون اماکن متبرکه و امور زائرین، عضو شورای راهبردی عمران، نائب رئیس هیئت اجرایی سازمان عمران حریم و عضو کارگروه هنر و معماری بوده است.

او همچنین عضو ثابت کارگروه تخصصی مخاطرات زلزله، لغزش لایه‌های زمین، ابنیه، ساختمان و شهرسازی شورای مدیریت بحران استان خراسان رضوی بوده است. منبتی از مدیرکلی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سیستان و بلوچستان جدا شد و حالا معاون فنی عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری مشهد است.

حوریه جمالی پور

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.8623731931051
Qt: 1.7437524795532