جمعه, ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۲۰
چچ
2KrZhdin2YUg2KfZgtiv2KfZhdin2Kog2K/YsSDZhdi02YfYryDYqNixINm+2KfZitmHINmB2LHZh9mG2q8g2LHYttmI2Yog2KfYs9iq

استاندار خراسان رضوی؛

تمام اقدامات در مشهد بر پایه فرهنگ رضوی است

استاندار خراسان رضوی گفت: هر اقدامی در مشهد صورت گیرد حتما دارای برکت خواهد بود؛ لذا باید در این شهر تلاش مضاعف کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، یعقوبعلی نظری در آیین بهره برداری و رونمایی از فضای تفریحی ورزشی، کتب و ناوگان اتوبوسرانی ویژه افراد دارای معلولیت که با حضور شهردار مشهد الرضا علیه السلام، اعضای شورای اسلامی شهر مشهد مقدس و جمعی از مسئولان استانی و شهری برگزار شد، اظهار کرد: صبوری و استقامت شما افراد توان‌یاب نشانه شکرگزاری است و ما از شما با افتخار درس می گیریم.

وی افزود: مقاومت شما برگرفته از مقاومت ملت شریف انقلاب اسلامی به واسطه نگاه های خدایی و ارزشی است که بسیاری از مشکلات را حل خواهد کرد.

استاندار خراسان رضوی ادامه داد: ما اعتقاد داریم اگر نعمتی را از دست دهیم حتما نعمت های دیگر بدست می آید لذا با اعتقاد به این موضوع بر این باوریم که چه در سطح کشور و نظام مقدس اسلامی و چه در ارتباط با موضوعات مختلف، مشکلات کاهش پیدا می کند اما شرط آن صبوری و استقامت است.

نظری گفت: ما متوسل به آقا امام رضا هستیم و برخورداری از این نعمت تاثیرگذار، همه اقدامات و تصمیمات ما را تحت فرهنگ رضوی قرار خواهد داد، پس هر اقدامی که در این شهر صورت گیرد حتما دارای برکت خواهد بود؛ لذا باید در این شهر مضاعف تلاش کنیم.

وی در پایان از همه مسوولان، شورای شهر، شهردار محترم، بهزیستی و... صمیمانه تشکر و قدردانی کرد و خطاب به توان‌یابان گفت: امیدوارم کاستی ها و کم کاری های ما را با صبوری خود تحمل کنید، ما نیز سعی می کنیم با تلاش و انسجام خود قسمتی از مشکلات شما عزیزان را کم کنیم.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 3.1520687739054
Qt: 3.7014381885529