شنبه, ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۲۷
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • خدمات شهری
چچ
2KfYrtiq2KrYp9mF2YrZhyDYr9mI2LHZhyDZh9in2Yog2KLZhdmI2LLYtNmKINmI2YramNmHINmG2YrYsdmI2YfYp9mKINix2YHYuSDYs9ivINmF2LnYqNixINio2Kcg2LHZiNmK2YPYsdivINi02YfYsSDYqtix2YXZitmF2Yov2LHYp9mHINin2YbYr9in2LLZiiDYp9mD2YrZviDZh9in2Yog2YXYtdin2YTYrdmHINqv2LE=

مدیر پروژه شهر ترمیمی شهرداری مشهد خبرداد؛

اختتامیه دوره های آموزشی ویژه نیروهای رفع سد معبر با رویکرد شهر ترمیمی/راه اندازی اکیپ های مصالحه گر

مدیرپروژه شهر ترمیمی شهرداری مشهد از برگزاری اختتامیه دوره های آموزشی ویژه نیروهای رفع سد معبر با رویکرد شهر ترمیمی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جعفر سروی با اعلام این خبر، اظهار کرد: اختتامیه دوره آموزشی انضباط شهری و سد معبر با رویکرد ترمیمی با حضور بیش از ۵۰ نفر از کارکنان حوزه سد معبر شهرداری مشهد که از ابتدای آبان‌ماه سال جاری در حال برگزاری بود به ایستگاه پایانی رسید.

وی افزود: این دوره با هدف آموزش نیروهای سدمعبر و افزایش ضریب مهارت برخورد با مردم و مواجهه با آسیب های اجتماعی با موضوعات روانشناسی، جامعه شناسی و حقوق با همکاری دانشگاه تربیت مدرس و مدیریت پروژه شهر ترمیمی شهرداری مشهد برگزار شد.

سروی بیان کرد: این دوره آموزشی بیش از ۱۲ ساعته برای هر نفر و در سه جلسه برای کارکنان حوزه سد معبر شرکت کننده در این دوره ویژه برگزار شده است.

وی تصریح کرد: در پایان این دوره، ضمن ایجاد اکیپ هایی تحت عنوان اکیپ های مصالحه گر، دستورالعمل هایی با رویکرد ترمیمی برای این گروه ها تدوین شد تا برخوردهای ترمیمی به تدریج در حوزه انضباط شهری، جایگزین برخوردهای سلبی احتمالی شود.

مدیر پروژه شهر ترمیمی شهرداری مشهد خاطر نشان کرد: همچنین در پایان این مراسم از کارکنان صاحب ایده و برتر در حوزه برخورد ترمیمی و شهروندانی که در این حوزه همکاری خوبی داشتند تقدیر به عمل آمد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.2291107177734
Qt: 2.2651872634888