شنبه, ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۵۰
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • هواشناسی
چچ
2b7Ziti0INio2YrZhtmKINm+2KfZitiv2KfYsdmKINmH2YjYp9mKINiz2LHYryDZiCDYqNin2LHYtCDZvtix2KfZg9mG2K/ZhyDYqNin2LHYp9mGINiv2LEg2KfYs9iq2KfZhg==

اداره کل هواشناسی خراسان رضوی اعلام کرد؛

پیش بینی پایداری هوای سرد و بارش پراکنده باران در استان

اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان ازجمله شهرستان مشهد، پایداری هوای سرد و بارش پراکنده باران را پیش بینی کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، براساس اطلاعات اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی، براساس تحلیل نقشه‌های آینده‌نگری و تصاویر ماهواره، بعدازظهر بر گستره و مقدار بارش افزوده شده به طوری که جاری شدن رواناب و در مناطق کوهستانی مستعد کولاک برف دور از انتظار نیست. این وضعیت با شدت کمترامروز نیز ادامه دارد. همچنین در مناطق مستعد (بخصوص شنبه شب و یکشنبه صبح) تشکیل مه و کاهش میدان دید رخ خواهد داد. روند کاهش دمای هوا نیز از امروز آغاز شده و تا یکشنبه اوایل صبح ادامه خواهد داشت.

طی 24 ساعت گذشته کوهسرخ با کمینه دمای 2 درجه سانتیگراد سردترین و درگز با بیشینه دمای 26 درجه سانتیگراد گرمترین شهرهای استان خراسان رضوی بوده‌اند. طی این مدت کمینه و بیشینه دمای هوای شهر مشهد مقدس به ترتیب 9 و 22 درجه سانتیگراد بوده است.

همچنین آسمان امروز شنبه شهرستان مشهد، نیمه ابری تا ابری گاهی بارش باران و برف و وزش باد بعدازظهر کاهش ابر اواخر وقت مه آلود پیش بینی می شود،دمای هوای امروز مشهد در گرمترین زمان 7درچه سانتیگراد که در سردترین زمان به 2درجه سانتیگراد کاهش خواهد یافت.

مجیدخبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.3378628094991
Qt: 2.4562938213348